2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولخرجه 

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤
😄اخه چرا بدت میاد مسخره میکنه میخنده یاکلا عشق خنده داره؟😄 والا یجور گفتی منم خندیدم

از نوع هردو 😂

هیچ وقت جدی نیست مغرور هم نیست چی میگن جذبه نداره 

در طول کل زندگی مشترکمون چند بار بیشتر اخم نکرده وقتی هم اخم کنه یعنی دیگه آخرشه 😂😂😂

2742
بدترین اخلاق شوهر من اینه که بیخیاله مثلا فردا مهمون داریم من باردارم کلی کار و خرید داریم ولی شوهر ...

فکر کنم همشون همینقدر بیخیالن شوهر منم همیشنه

میشه برای پسرم نفری یه صلوات بفرستید خوب بشه.کاردرمانی میره
زیادی میگوزه 💨💨💨

این مشکل همست

دلتو بیخیالی یادش بده 💃 هر طرف که باد میاد بادش بده 💃دیروز که گذشته💃 فردا رو کی دیده💃 پس امروزو عشقه 💃 مبادا که بشینی به عشقی چشم بدوزی 💃 تو این دوره و زمونه به آتیشی بسوزی💃 اگه نخونی نرقصی خوش نباشی تو زندگی باختی 💃 اگه نخوری نریزی و نپاشی تو زندگی باختی 💃
2740
دقیقا اگه بحثمون بشه اونی که پیش قدم میشه همیشه منم اگه قهر باشیم اصلا نمیاد عذر خواهی تاحالا یه بار ...

وایی منم اونسری دوبار معذرت خواهی کردم قشنگ شخصیتم خورد شدا اون بدجور ناراحتم کرد اصلا اهمیت نداد یعنی معذرت خواهی نکرد فقط ی بار پیام دادهمییییییننن

واقعا کلافه م از دستش نمیدونم چرا اینجوری میکنن با اینکه دوسمون دارن ولی بشدت مغرورن🥺🥺

تا بفهمه یه پولی تو حسابمه،،دیگه همه چی تعطیله 

الان یک ماهه میگم گوشت نداریم...میگع داری برو بخر،،فلان چیزو نداریم میگه داری برو بخر 

بعد همین دو روز پیش رفته برا باباش کلی وسیله خوب خریده براشون با اتوبوس فرستاده 

درست میشه دایی  
ولخرجه 

این ک عالیه سعیدهم همین طوره 

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

اهان یادم اومد

حتی اگه خونوادش اشتباهاتی کردن نمیپذیره و ازشون دفاع میکنه . البته از منم دفاع میکنه

ولی خب زورم میاد اشتباهات اونا رو نمیپذیره. یا میپذیره و روی خودش نمیاره 😐

:)

[QUOTE=217209667]تا چ حدی مثلا تو خورد خوراکتونم خسیسه یاپوشاکو رفتو امدو خیررشر با اقوام[/QUOTآره عزیزم در حدی که میگهمهمون نیاد یا زورش میاد برای خونه خورد و خوراک بخره و یا برم آرایشگاه اینا 

درد هرکس را طبیبی داده ای رنج هرکس را نصیبی داده ای ای خدا آخر طبیب من کجاست مردم از حسرت نصیب من کجاست گه نداآمد که ای شوریده حال هرچه می خواهی در این درگه بنال کار لیلی نیست آن کار من است حسن خوبان عکس رخسار من است

خدایی الان چیزی یادم نمیاد 

ولی وقتی باهاش دعوام شده تاپیک بزن قطعا یادم میاد   

دلتو بیخیالی یادش بده 💃 هر طرف که باد میاد بادش بده 💃دیروز که گذشته💃 فردا رو کی دیده💃 پس امروزو عشقه 💃 مبادا که بشینی به عشقی چشم بدوزی 💃 تو این دوره و زمونه به آتیشی بسوزی💃 اگه نخونی نرقصی خوش نباشی تو زندگی باختی 💃 اگه نخوری نریزی و نپاشی تو زندگی باختی 💃
2706