2737
2739

یسال با رلم بودم رفتم سر قرار بعدش واقعا چرا دروغ بگم خشم از قیافش نیومد و هیکلش ازم پایین تر بود جا خوردم اون کلی بغل و..  کرد منو بیرون بودیم گفت بریم سوار ماشین شیم اسرار کرد خیلی نرفتم و ی نگا ب برنامه هاش کردم ی لحظه برگشتم خونه گفت ابرومو جلو رفیقم بردی سوار نشدی گوشیم چک کردی کردش به ی موضوع بزرگ قهر کرد دیر جواب داد و....  چند روز پیش سر هچی بلاکم کرد الکی بعد امروز گفت دوست ندارم برو باور نکردم🥺💔اخه این همه محبت الکی بود قبلن خیلی بم محبت می کرد گفت عذاب وجدان دارم تو عاشقمی ناراحت میشی ناراحت بود گفت وقتی بلاکت میکنم یعنی پیام نده بم  چکار کنم از دستت خطامو بسوزنم من واقعا نتونسم جلوی خودمو بگیرم با گریه گفتم یعنی انقد مزاحمم بعد گفت گریه نکن ن دوست دارم پیشتم نمیرم ولی باز عذاب وجدان داشت بخاطر این گفت

😭😭 ی سال باهاش بودم😭💔همه چی دروغ بود چجوری ی شبه باور کنم همه چی دروغ بود خدایا😭😭💔💔 نمیدونم چی بگم ولی میگم کاش شوخی کنه کاش دوسم داشته باشه ولی صداش اینو نمیگه😭💔💔کمکم کنید من می میرم💔😭چکار کنم خیلی سخته همش سرم تو گوشی بود ک اون بم زنگ بزنه الان چجوری میخام دیگه سر کنم تو گوشی چجوری ب امید کی پاشم با کی حرف بزنم😭💔 گفت می مونم ولی دوسم نداره خیلی حالم بده چیشد یهو دروغ گفته بود چرا ی دفعه گفت😭💔؟؟؟؟؟؟؟؟ کمک کنید

نمیدونم از قیافمم خوشش نیومده بچها واقعا قیافمم زشت نیس خیلی از اون سر تر بودم😭💔چیشده خدایا 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

تو که خودت میگی خوشم نیومد ازش 

بعدشم جلو دوسش گوشیشو چک کردی؟؟؟

کاووش در منطقه ناشناخته ذهن🧠❤️( دانشجو روانشناسی)          متاهله عاشق😃🤍     این کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده و ماله من نیست تاپیک هایی که هست هم ماله اونه بجز دوسه تای آخری✋🏻

ما هممون نیاز به محبت داریم اما نه محبت آدما خصوصا اینجور آدما

تو نی نی سایت اگه کسی حرف درستی هم بزنه همونایی که خودشون تو زندگی مشکل دارن بهش انتقاد میکنن که ازین حرفا نزن!!! در حالیکه اگه خودشون به همون حرف عمل میکردن قطعا وضع زندگیشون این نبود ... ای کاش گاهی از تجربیات دیگران استفاده میکردیم و احتمال میدادیم شاید خود ما داریم اشتباه میکنیم ، ان شاء الله همه ی نی نی سایتی ها خوشبخت باشن ، یه نکته : اگه یه آقایی تو سایت میاد لزوما به معنی این نیست که دنبال چیز خاصیه ، خب ممکنه خودش برا نی نی خودش سوال داره یا گاهی میتونه بقیه رو راهنمایی کنه .

اسی خوب توضیح ندادی ولی اگه بخاطر اینکه سوار ماشینش نشدی جلو دوستش و.. شاید با اون دوستش برات نقشه ای داشتن دختر

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2706