2752
2734
عنوان

میخام بمیرم 😭💔گفت دوست ندارم 😭😭😭😭😭💔💔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 1278 بازدید | 96 پست
به منم بعد ۱ سال و ۲ماه گفت دوست ندارم از این‌رابطه ها چیزی در نمیاد در صورتی که قبلش باهم‌خوب بودیم ...

😭💔درس دارم واسه فراموشی ادم حواس پرتی میخاد امتحان نهایی دارم😭💔با وجود این شکست هچی نمی تونم بخونم

نامحرمید چرا همدیگرو بغل کردید😢

😐😂

رفتار من انعکاس لیاقت شماست:)‌‌‌‌‌‌                            .من تاریکیای روحشو دیدم فهمیدم مشکی رنگ مورد علاقمه>>>>>  خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم ، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم .. با بی حوصلگیم ، با سختگیریم.. خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم  😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که میگی بقیه باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دقیقا حرفی که داییم چند سال پیش زد

گفت ما پسرا به دخترا اندازه ای که وابسته کنیم محبت میکنیم تا اونجایی بهشون توجه میکنیم که بدونیم بدون ما سخته واسشون

بعد قرار میزاریم

اگه تو قرار اول وا داد و به نظرمون واسه رفع نیازامون بله بگه که میمونیم و استفاده میکنیم

اگه نه، ناز و ادا اومد و سفت و سخت بود پس کات میکنیم میریم سراغ کسی که نیازامونو برطرف کنه

الان شده حکایت اون پسر

خواهر گلم برو خداروشکر کن که به زور سوار ماشینت نکرده که تا سالها از ذهنت پاک نمیشد

خداروشکر کن که فقط تماس تلفنی بوده

خداروشکر کن که فقط یه سال بوده اگه بعد سه چهار سال میومد بهت میگفت ما به درد هم نمیخوریم چی! 

الان حالت گرفتس میدونم بهت برخورده و داری فکر میکنی بعد اون زندگی چه شکلی میشه اما عزیزم یه هفته بگذره میگی خداروشکر که تموم شد اصلا مناسب من نبود

هرچی زودتر خودتو جمع و جور کنی در حق خودت لطف بیشتری کردی

پس چرا بهت گفته آبروم رو جلو دوستم بردی؟؟ مگه چیکار کرده بودی؟؟

سوار ماشین نشدم گفت دوستم گفته مثل غریبی بات رفتار کرده بعد رلم گفت بعد یسال اومدی این جوری کردی 

ولی راس گفت دوسم نداره🥲🥺فقط بم می گفت دوسم داره هچ وقت عمل نمی کرد

پس چجوری ی سال باهم بودید اگ تورو دوست نداشته پس برا چی میخاست؟! 💔

شرحی ز حال و حالی زِ شَرح نیست 🖤🥀
[QUOTE=338982675]نمیدونم چیشده دقیقا ولی شاید دنبال بهانه بوده ببین کاریش نمیشه کرد  آینده خودت ...

ببین وقتی بقول خودت دنبال بهانس

یعنی تو براش جدی نیستی دیگه

دنبال زندگی خودت باش از این آدم آبی گرم نمیشه

نه سلامتیتو نه اعصاب و روانتو از سر راه آوردی که بخواد بهش صدمه ایی وارد بشه❤

نفعمیدم هم ازش خوشت نیومده هم می‌میری! تو فق وابسته ای .... چون فک‌میکنی غیر اون هیچکس حالتو خوب نمیکنه و ...ولی باید تجربع کنی ک قوی بشی! هیچوقت کسی و میخاد برع جلوشو نگیر چون بار اول نمیره بار دوم نمیزاری بری آخرش میره کلا مطمین باش

🥺💔😭😭

خودت که میگی خوشت نیومده بنظرمن شماکمبودمحبت داری 

الهم عجل لولیک الفرج💚میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرستید💚💚💚شده ازدردبخندی که نبارد چشمت؟؟؟😔من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم😔مرادردیست اندردل که گرگویم زبان سوزد 😔وگردم درزنم ترسم که مغز استخوان سوزد😔منجم کوکب بخت مراازبرج بیرون کن😔که من کم طالعم ترسم زآهم آسمان سوزد😔😭

معلومه سنت کمه 

تو این سن، این عشقها زودگذره، زود فراموش میکنی 

همینه یکی دیگه بیاد به خودت میگی این چی بود ازش خوشم امده بود بخاطرشم این همه گریه کردم 

آرزوها دست یافتنی ست فقط صبر و زمان میخواد🕛 🌙☀ 💚🍀🌱عاشق یوگا🧘‍♀️ مسافرت ✈️ خوانواده م👨‍👩‍👦 هستم. دوست دارم زن موفقی باشم شغل خوب با درآمد عالی داشته باشم 👩🏻‍💻💰💸آغوشت بهترین تراپی دنیاست 👩‍❤️‍👨 عاشق قهوه م ☕    
پس چجوری ی سال باهم بودید اگ تورو دوست نداشته پس برا چی میخاست؟! 💔

نمیدونم صبر کرد برام محبت کرد ولی وقتی دعوا شد نگفت نرو هچ وقت خیانت کرد رفت با یکی دیگه در حد چند روز بخاطر اینکه سر قرار نرفتم منم گفتم تقصیر خودمه💔😭نرفتم ولی این چند ماه اخر بم محبت کرد شبا می ترسیدم بیدار می موند بخابم😭💔نمیدونم شاید از قیافم یا چیزی خوشش نیومده سه چهار روز بعد قرار دیگه زیاد برام وقت نمی زاشت اخرسر بلاکم کرد گفت عصبی بودم باور نکردم کشیدمش ب کات گفت اینار بم که دوست ندارم 

عزیزم تو فقط وابسته ای همین 

قول میدم بهت حالت خوب میشه 

کلی آدم خوب وجود داره 

چسبیدی ب یکی ک ن قدرتو میدونه ن میفهمتت 

بیخیال 

الان طبیعیه حالت بد باشه ها، میگم وابسته ای 

ولی درست میشه، زمان بده، بعد خودت ب حال این روزات میخندی 

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃
2706