2752
2734
عنوان

میخام بمیرم 😭💔گفت دوست ندارم 😭😭😭😭😭💔💔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 1278 بازدید | 96 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سعی کن فراموشش کنی💔😢 ولی حس میکنم دوست داره هنوز

خودمم حس میکنم دوسم داره نمیدونم چرا باورم نمیشه ولی اگ دوسم داشت چرا ازم بی خبر موند خیلی چرا ها هست

به منم بعد ۱ سال و ۲ماه گفت دوست ندارم از این‌رابطه ها چیزی در نمیاد در صورتی که قبلش باهم‌خوب بودیم و اصلا مشکلی نبود ولی منو نخواست منم از همون شب تمومش کردم سخت بود ولی شد بعد ۱ ماه برگشت و مث سگ التماس کرد اونوفت دیگه نوبت من‌بود ک تلافی کنم 

الانم کارش شده التماس

برات مهم نباشه دختر 

اینا آدم نیستن اینا از اصل و اساس ذات ناپاک دارن تا ی نفر بهتر پیدا میکنن سریع میخوان آدمو دست ب سر هر چقدرم ک قبلا تظاهر کرده باشن به عاشق بودن

برای خودت ارزش قائل باش

سخت نیس وحشتناک سخته ولی ب خودت فکر کن به ارزش ب احترامی ک برات قائل نبودو باهاش کنار بیا

فراموشش کن ، مطمئن باش اکثر آدما قصد خوبی ازین روابط ندارن ، روح پاک خودت رو آلوده نکن ، تو هنوز ساده و احساساتی هستی ، آنقدر آدمای خوب هستند که بیان و با هم به خوبی زندگی کنید ، پس عجله نکن با کسی هم وارد اینجور چیزا نشو 

خدا که گفته اینکارا رو نکنید بخاطر خود تو بوده چون خودش میدونه تو رو چطور آفریده و چقدر لطیفی و ازین چیزا آسیب میبینی،  اگه خدا گفته اینکارا گناهه و انجام ندید برا این بوده که آسیب نبینی و هیچوقت اینطوری ناراحت نباشی و خوشبخت بشی ،حالا هم ازین مسائل درس بگیر و دیگه ازین کارا نکن تا وقتش ،اون هم با رفتن به مشاوره و بررسی بزرگترا ، ان شاءالله خوشبخت بشی

تو نی نی سایت اگه کسی حرف درستی هم بزنه همونایی که خودشون تو زندگی مشکل دارن بهش انتقاد میکنن که ازین حرفا نزن!!! در حالیکه اگه خودشون به همون حرف عمل میکردن قطعا وضع زندگیشون این نبود ... ای کاش گاهی از تجربیات دیگران استفاده میکردیم و احتمال میدادیم شاید خود ما داریم اشتباه میکنیم ، ان شاء الله همه ی نی نی سایتی ها خوشبخت باشن ، یه نکته : اگه یه آقایی تو سایت میاد لزوما به معنی این نیست که دنبال چیز خاصیه ، خب ممکنه خودش برا نی نی خودش سوال داره یا گاهی میتونه بقیه رو راهنمایی کنه .
نه تو ماشین ی دقه نگا کردم همش😭

نمیدونم چیشده دقیقا

ولی شاید دنبال بهانه بوده

ببین کاریش نمیشه کرد 

آینده خودتو تلف نکن 

یه بازه زمانی اذیت میشی بعدش اوکی میشه همه چچی

مورد های خوب تری هم قطعا هستن 

و اینکه من حس میکنم حالت بیشتر بخاطر وابستگیه تا عشق و علاقه

اومده بود باهاش ولی پیش من نیومد اصلن حرفم نزدیم رفت شهربازی فقط اون

ببین تو عاشق نیستی فقط وابسته ی پیام هاشی

خودت میگی خوشت نیومد از هیکلش 

دیگه بیخیال اینقدر ناراحت نباش یکی بهتر از اون