2737
2739
مرسی فداتشم🥺🥺بوس بهتت😍❤

خدانکنه  

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

چیزای ریز رو دروغ میگه 

مثلا میگه ساعت 5 از خونه زدم در حالی که 6 اومده بیرون فقط تو اینجوری چیزا 

خیلی رو مخمه

کاربریه ، نمیدونم چندم😐 دیگه شماره ندارم بیام با شماره خالم اومدم🩹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چیزای ریز رو دروغ میگه  مثلا میگه ساعت 5 از خونه زدم در حالی که 6 اومده بیرون فقط تو اینجوری چ ...

نفمیدی چرا اینجوری میگه دلیلش چیه

همۀ رنگ‌دانه ‌هایِ زندگی‌ام بنفشِ‌کبود است؛ از تزریقِ ‌خیالِ‌تو ......
وایی منم اونسری دوبار معذرت خواهی کردم قشنگ شخصیتم خورد شدا اون بدجور ناراحتم کرد اصلا اهمیت نداد یع ...

خیلی سخته زن خیلی اذیت میشه🤦‍♀️ولی خب دیگه احلاقشونه 

در عوض کلی ویژگی های مثبت دیگه دارن که میشه تا حدودی از این موضوع گذشت کرد

2731
این ک عالیه سعیدهم همین طوره  

کجاش عالیه خواهر  ازاین ماه کارتشو برداشتم پول دستی دادم بهش تو این گرونی مراعات نمیکنه  رفته ۷ کیلو عسل خریده میگم کی میخوره اینارو بچه ها که لب نمیزنن خودشم فقط با شیر میخوره میگه خریدم تو بخوری میگم اخه من تا عید رژیمم ☹رفته برام وسایل سالاد خریده از هر کدوم یه نایلون بزرگ  دیروز کلی از کاهو هارو ریختم دور میگم مگه من گاوم که یه سبد کاهو بخورم  گفتم شکلات تلخ بگیر کم بگیر اندازه یه هفته رفته ا کیلو خریده کارت و گرفتم صبح بهش پول دستی دادم  حقوقش خوبه میگم یکم پس انداز کنیم کو گوش شنوا

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤
کجاش عالیه خواهر  ازاین ماه کارتشو برداشتم پول دستی دادم بهش تو این گرونی مراعات نمیکنه  ر ...

واااای خوبه ک💃💃 ب فکرته دوس داره حسرت هیچی تودلتون نمونه خداحفظش کنه براتون❤️ بخورباباشادباش😍😂😂😂

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
واااای خوبه ک💃💃 ب فکرته دوس داره حسرت هیچی تودلتون نمونه خداحفظش کنه براتون❤️ بخورباباشادباش😍😂😂 ...

خوبه ولی یکم اصرافه اگه جرات داره از این به بعد بخره پول نداره که😂😂😂😂😂

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤
2738