2733
2734
نوارنون نرماله جز ضربان قلبتون بالاس

استاتر عزیز عذرمیخوام.

میشه جواب سوال من رو بدید؟

من حدودا یک هفته و چند روز پیش گوش درد شدم و تا همین چند روز پیشم گوشم کیپ بود رفتم دکتر گفتن جرم گرفته و باید ساکشن کنی امروز نوبت دارم برای ساکشن ولی تو همون دوره‌ی گوش دردم یه سری گلودرد های یه طرفه‌ام داشتم که یا سمت چپ بود یا راست چپ ول میکرد راست شروع میشد اما زیاد شدید نبودن مثلا دیشب درد داشت جوری که انگار سر چاقو فرو شده توی گلو ولی الان بهتره 

به نظرتون بهم ربط دارن یا برای گلومم برم پیش دکتر؟ در ضمن حدودا ۱۸.۱۷ روز پیشم ابله مرغون گرفته بودم و اسیکلوویر مصرف کردم و هیدروکسی زین 

کاربری دست دو نفر میباشد❗    
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله عزیزم من دوسال بوداینجوری بودم اما کمتربود،باید برم اکو گفتن احتمال زیاد گشادی دریچه قلبه،تپش قل ...

منم گشادی دریچه دارم نوار قلبم چیزی نشون نداد اکو مشخص کرد دارم دارو میخورم من درد کتف و شانه و تیر کشیدن داشتم و تنگی نفس درحدی که صدام خفه میشد

خودش باید ارزشتو بدونه، خودش باید بفهمه وقتی تو هستی خیلی کارا میرن تو لیستِ اضافه کاری، نه اینکه بدویی، بجنگی، حرص بزنی تا ثابت کنی جایگاهتو
2728
همیشه ضربانم بالاس    

اکو لازمین..

کاربراقااااا... احسان۱۱۵ سابق.. تا جایی که بتونم باشرح حال درست جوابگوی سوالات پزشکی شما هستم..قالَ لا تَخافا ۖ إِنَّني مَعَكُما أَسمَعُ وَأَرىٰ﴿۴۶﴾فرمود: «نترسید! من با شما هستم؛ (همه چیز را) می‌شنوم و می‌بینم!
اره منم اونجوربم،گفتم شایدنوارنشون بده

نه من نوارم نرمال بود فشارم 14 اکو هم که گشادی دریچه نشون داد😔

خودش باید ارزشتو بدونه، خودش باید بفهمه وقتی تو هستی خیلی کارا میرن تو لیستِ اضافه کاری، نه اینکه بدویی، بجنگی، حرص بزنی تا ثابت کنی جایگاهتو
2740