2733
2734

اگه چهارسال صرف این میکردم که یه حرفه ی خوب برای پول درآوردن بکنم خیلی بهتر بود، البته دانشگاه به نظرم اعتماد به نفس رو بیشتر و ذهن رو باز تر میکنه ولی خب تهش چی

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خودت باش! مگه خودت چشه؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زیاد اعتقادی به افزایش اعتماد به نفسش ندارم

برای من که آدم بی اعتماد به نفسی بودم اینطور بوده، قطعا برای همه اینطور نیست

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خودت باش! مگه خودت چشه؟ 
2731
من الانم این طوری هستم ولی همیشه به انتهای این مسیر فکر میکنم 

به نظرم اگه به جای درس راه های پول درآوردن و زندگی رو یاد میدادن آدمای موفق تری میشدیم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خودت باش! مگه خودت چشه؟ 
به نظرم اگه به جای درس راه های پول درآوردن و زندگی رو یاد میدادن آدمای موفق تری میشدیم

از درس خوندن بدم میاد با اینگه قبلا می‌خوندم نمیدونم چه مشکلی‌ دارم

از درس خوندن بدم میاد با اینگه قبلا می‌خوندم نمیدونم چه مشکلی‌ دارم

تابستون استراحت کن شاید چندماه فاصله کمکت کنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خودت باش! مگه خودت چشه؟ 
زیاد اعتقادی به افزایش اعتماد به نفسش ندارم

تو فعالیتهای دانشگاه شرکت کن. حتما ببین کدوم استادت دستش تو کاره، باهاش صحبت کن. کتابای بیشتری بخون. 

تمرین کن مقاله بنویسی. اگه فقط رفتن اومدن و خوندن کتابای تکراری باشه فایده نداره.

منم به زور تمومش کردم

نه مشکل اینه که داره خیلی خشک و جدی میشه دانشگاه

عین کلاس های کنکوری و .........

مثلا هم خوابگاهی من صبح ها میره کتابخونه و شبا بر میگرده و من تقریبا بر عکسش(احساس میکنم زندگیش یکنواخت شده) و من بر عکسشم از کلاس ها فرار میکنم،سر کلاس خوابم میبره و .....

و از درس ها چیزی نمیفهمم با اینکه یه بخشی از اونا رو توی دبیرستان خونده بودم.

تو فعالیتهای دانشگاه شرکت کن. حتما ببین کدوم استادت دستش تو کاره، باهاش صحبت کن. کتابای بیشتری بخون. ...

منظورتون از فعالیت های دانشگاه چیه؟

کتابای زیادی ندارم

چرا باید مقاله بنویسم؟

منظورتون از فعالیت های دانشگاه چیه؟ کتابای زیادی ندارم چرا باید مقاله بنویسم؟

فعالیتهای فرهنگی. انواع کانونها هستن تو دانشگاه.

کتاب هم از کتابخونه بگیرید. منظورم کتابهای مرتبط با رشته تونه.

مقاله نویسی برای خودتون، هم تمرینه، هم باعث میشه دیدتون به رشته تون عمیق بشه. هم جنبه هایی از این رشته به چشمتون میاد که ممکنه دیگران ندیده باشن یا مورد توجه نباشه.

نه مشکل اینه که داره خیلی خشک و جدی میشه دانشگاه عین کلاس های کنکوری و ......... مثلا هم خوابگاهی ...

دلیلش اینه که فقط درس خوندن، مغز رو خسته میکنه. ما ذاتا به تفریح نیازمندیم. وگرنه جنبه ماشینی زندگی زده مون میکنه.

فعالیتهای جنبی آدرنالینو خوب به جریان میندازه😁 من خودم همش از این کانون به اون کانون میرفتم. بسیج هم اگه علاقه دارید خوبه.‌اگر هم ندارید برای استخدام بدردتون میخوره.