2737
2739
عنوان

بایه همچین شوهری مثل خودش رفتار کنم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1761 بازدید | 133 پست

ببین استارتر عزیز اولا خوب کاری میکنی که از شوهرت تعریف میکنی این اعتماد با نفسشو میده بالا ولی به طور همزمان ازدخودتم تعریف کن و از تیکه هاییم که دیگران بهت میندازنبیا به شوهرت بگو....مردا بعد از عروسی چون چهره خانومشون یه خوردا طبیعی میشه براشون فک میکنن به زنشون هر چقدرم خوشکل باشه مردی نگاه نمیکنه....لازمه تیکه هایی که بهت میندارنو بهش بگو تا بیشتر از اینکه تو نخ این باشه که کدوم خانوم بهش نگاه میکنه و کیف میکنه بره تو تو نخ خانوم خودش که مبادا خانومشو یه مردی از چنگش در بیاره......نکته دوم اینکه اصلا به شوهرت نگو این حرفا گفتن نداره نیا و به من نگو!!چون شوهرت دیگه بهت اعتماد نمیکنه و چیزی نمیگه و در نتیجه شما هیچی نمیدونی از پشت پرده که چخبره...الان چون اومده بهت گفته تاپیک زدی دنبال چاره ای ولی اگه نمیگفت هیچی نمیدونستی......نکته بعدی اینکه هر خانومی اگه ملکه ونوس هم باشه بعد از عروسی چهرش کاملا طبیعی میشه واسه شوهرش و این رفتار و سایست خانم هست که باقی میمونه و میتونه یه مردو جذب خودش کنه یا نه خوشکلتر از شما تو خیابون ریخته و همچنین خوشکل تر از شوهر شمام تو خیابون ریخته.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دخترخانوما تا قبل ازدواج دوس دارن یه پسر خوشکل و قدبلند و رعنا بیان بگیرتشون......بعد عروسی مینالن که هر جا میریم به شوهرمون چشم دارن......شماها که نمیتونین تحمل کنید سعی کنین با یه پسر متوسط تر ازدواج کنین که بعد اذیت نشید.  

یه جوری صحبت کن که از این اعتماد بنقس پایین بیاد  مثلا بگو درخت هر چه پربار تر افتاده تر .&nbs ...

ببین یه وقتایی مثلا خیلی به خودش میرسه دور موهاشو خالی میکنه خیلی بهش میاد

بعد من میگم اینجوری نزن دیگه داره 30 سالت میشه زشته برا تو... 

میگه هنوز 28 سالمه بعدم مگه 30 بشم پیرمیشم که نکنم 😤😤😤😐😐😐

هیچ جوره نمیتونم اعتماد بنفسشو بیارم پایین

بنظرت فردا الکی بگم مامان دوسته دخترم میگفت نگار خودت از شوهرت سر تریا. دیروز یه لحظه شوهرتو دیدم ولی خودت نازتری

که حرص بخوره😂

ببین استارتر عزیز اولا خوب کاری میکنی که از شوهرت تعریف میکنی این اعتماد با نفسشو میده بالا ولی به ط ...

اره اینکه میدونم خوشگلتر از من فراوونه از شوهرمم همینطوره

ولی نکته بدی ک وجود داره اینه که من به چشمم هیچ مرده خوشگلی نمیاد ولی اون چرا😤😤😤😤

😭😭😭😭😭 نمیدونم چرا دنبال جلب توجهه بخدا من همیشه بهش اهمیت میدم مثلا یه لباسی میخره میگه خوبه ...

وقتی دوتایی صحبت می‌کنید، وقتای معمولی که نه بحثی هست ونه حرف خاصی، بهش گفتی که از این حرفا اذیت میشی؟ 

اگه نگفتی یبار بهش بگو، بگو که زندگیتون دوست داری و همسرتو هم دوست داری، این حرفا باعث میشن دل چرکین ونگران باشی همیشه،  زیبایی به هیشکی وفا نمیکنه، همسر منم خیییلی زیبا وعالی تر از الانش بود،چندباره بهم گفته بودکه تودانشگاه دخترا هی بهش تقاضای دوستی میدادن و...، ولی دوسال پیش تصادف کرد نصف صورتش داغون شد... اگه فقط به ظاهرش مینازه، اگه خدای نکرده اتفاقی براش بیفته بد افسرده میشه

2738
ببین استارتر عزیز اولا خوب کاری میکنی که از شوهرت تعریف میکنی این اعتماد با نفسشو میده بالا ولی به ط ...

عزیزم وقتی ک بهم میگه قبلا نشون میدادم که دارم منفجر میشم

چون قشنگ میشست از خاطراتش با دوس دخترش برام میگفت منم یه بار اون اوایل بغضم گرفت گفتم تو که انقد باهاش خاطره داری میگرفتیش. دیگه هیچوقت تکرار نکرد 

الان میگه من چی بهش بگم؟؟ بگم چی؟؟ بگم مثلا حتما به چشمش اشنا اومدی براش؟؟ 

ببین یه وقتایی مثلا خیلی به خودش میرسه دور موهاشو خالی میکنه خیلی بهش میاد بعد من میگم اینجوری نزن ...

نه بگو یه جا نشسته بودم یه خانمه با پسر خوشتیپه اومد جلو میخواستن بیان خاستگاریم بعد من گفتم شوهر دادم اینجوری مثلا بگو بگو حلقم جا مونده بود خونه 

خدایا آشغالا رو نریز رو زمین...!🖤                               اگر سر به سر تن به کشتن دهیم از آن به که کشور به دشمن دهیم;) یه ترک :)   
نه اخه ببین حق دارن من تو یه تاپیکی بودم زنه انقددد گفت شوهرم خوشگله بعد عکس گذاشت واقعا زشت بود و ...

حرص نخور به نظر من لذت ببر از جذابیتش چون اول آخرش مال خودته تمااام شما همسرشی مامان بچه هاشی بذار دلش خوش باشه و همون حرفارو بزن الهی خوشبخت باشی و آرامش داشته باشی کنارش تا همه اینارو یادت بره 🌸

اره اینکه میدونم خوشگلتر از من فراوونه از شوهرمم همینطوره ولی نکته بدی ک وجود داره اینه که من به چش ...

این ذات مرد هست، اصلا مسله ای نیس که حساس بشید، فقط وقتی از یکی تعریف میکنه سعی کنید خیلی تحویلش نگیرید، بعد از یه مدت همینجور سوسکی و غیر مستقیم بگید یجا خوندم مردایی که به زن های دیگه نگاه میکنن از نطرجنسی سرد میشن، (مثلا) 

عزیزم وقتی ک بهم میگه قبلا نشون میدادم که دارم منفجر میشم چون قشنگ میشست از خاطراتش با دوس دخترش بر ...

گیرم که نمیخای بشنوی این حرفاشو داری اذیت میشی نگو ننمیخام بشنوم یا نگو دیگه این حرفارو نگو بهم اذیت میشم.....وختی داره تعریف میکنع بگو خببببب از مثلا شکرت چخبر....این یه اولتیماتوم از جانب شماست که بهش میفهمونی نمیخام این اراجیفو بشنوم...دو بار که اینکارو کنی ساکت میشه.

2706