2733
2739
عنوان

بایه همچین شوهری مثل خودش رفتار کنم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1761 بازدید | 133 پست
این ذات مرد هست، اصلا مسله ای نیس که حساس بشید، فقط وقتی از یکی تعریف میکنه سعی کنید خیلی تحویلش نگی ...

هيچوقت از کس دیگه تعریف نمیکنه... 

یه بار عکس بچه ی دوستشو نشون داد. پسر بود کوچولو قیافشم نمکی بود. (کلا بچه دوسته) 😂

بعد دیدم گفتم وای چه نازه. 

شکل کی شده 

گفت نمیدونم یا مامانش یا باباش دیگه 😐

گفتم باباشو دیدم زشته اخه. مگه مامانش خوشگله گفت نه. چمیدونم.. 

گفتم خب دیدیش خوشگله زنش گفت نه.. 

بچه شون شبیه بچگیای رفیقمه. اصلا نگفت اره شکل مامانش شده.

هیچوقت هیچوقت نگفته فلانی خوشگله... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه بگو یه جا نشسته بودم یه خانمه با پسر خوشتیپه اومد جلو میخواستن بیان خاستگاریم بعد من گفتم شوهر دا ...

حلقه ندارم😐😐😐

یه بار همچین چیزیو گفتم. اتفاقا با جاریم بودم. جاریمم شبش خونمون بودن گفت به شوهرم😂

گفت دودستی زنتو بچسب نزدیک بود شوهرش بدم

2728
ببین یه وقتایی مثلا خیلی به خودش میرسه دور موهاشو خالی میکنه خیلی بهش میاد بعد من میگم اینجوری نزن ...

وقتی میگی اینجوری موهاتو نزن سنشو یاداوری نکن،بگو فلانی بهت نمیاد،خیلی رک

اون که اره میدونم خییییییلی حرفه ایه😭😭😭 هرچی من اگه یه مردی نگام کنه سریع رومو برمیگردونم یا از ...

گناه داره ها ولی ی دفعه اینکار رو بکن تا نظرشون بقیه مردا جلب بشه بیین.واکنشش چیه

2740
گناه داره ها ولی ی دفعه اینکار رو بکن تا نظرشون بقیه مردا جلب بشه بیین.واکنشش چیه

ینی جلوش نگاه به یه مرده دیگه کنم؟؟؟؟ 

واقعا شخصیتم اجازه نمیده بهم.. هرچند تو لجبازی کم نمیارم😂ولی تو این یه مورد قلبا دوس ندارم... 

در حد اینکه اونا نگام کردن میتونم بگم.. ولی اینکه بگم یا جلوش به مردی زل بزنم نه☹️همچین شخصیتی ندارم. 

مجرد بودم چرا 🙃😁😁😁

ولی الان خیره سرم یه مادرم. بچم 7 سالشه همه جام باهامونه ببینه پیش خودش نمیگه مامانم چرا اینجوریه😐😐😐😐

اصلا بچمم نبود من ادم اینکارا نیستم 😐

مگه من حریفش میشم.. بچه مم اگه بود نمیتونستم حریفش شم اینکه دیگه 28 سالشه😐😐😐

اگه میخوای زندگیت تو دستت باشه باید حریف بشی عزیزم،منم ۲۹ سالشه،ولی همه چیش باید مطابق سلیقه من باشه

ببین یه وقتایی مثلا خیلی به خودش میرسه دور موهاشو خالی میکنه خیلی بهش میاد بعد من میگم اینجوری نزن ...

اگر احساس نکنه ک مخصوصا داری میگیری . 

اعتماد بنفسش رو تو مسائل علمی .... پایین بیار . مثلا چیزی بپرس ک میدونی بلد نیست یا هر چیزی . 

گروهی توی ایتا هست در خصوص مشکلات چشمی مثل کلوبوم لرزش میکروفتا ......در صورت تمایل درخواست دوستی بدبد