2737
2734
عنوان

بایه همچین شوهری مثل خودش رفتار کنم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1761 بازدید | 133 پست
بااینکه میدونه روش حساسم میاد به من میگه رفتم فلان جا زنه همچین نگام میکرد☹️ مثلا امروز رفت مدرس ...

نه عزیزم داره الکی میگه حالا شاید یه نظر نگاش کردن ولی اونقد خیره نه دیگه فک کن چندتا زن شوهردار خیره ی مرد خوشگل میشن؟

داره خودشو شیرین میکنه برات شایدم میفهمه حرص میخوری 

توم همونقد از خودت تعریف کن و ب خودت برس نظر من اینه زن باید از مرد سر باشه پس خودتو ببر بالا 

خداجونم❤️هرکی داره این متنو میخونه؛یه اتفاق خوب بنداز وسط زندگیش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اعتماد بنفسش به سقف هس🤕🤕🤕🤕نیازی نداره من بگم

خب برای چی ازش تعریف میکنید هنوز هدف خودتون رو متوجه نشدم

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)
نه عزیزم داره الکی میگه حالا شاید یه نظر نگاش کردن ولی اونقد خیره نه دیگه فک کن چندتا زن شوهردار خیر ...

به من سر نیس اصلا

بهم میاییم کاملا

منم خودمو و چهرمو دوس دارم. گاهی تو اینه ک خودمو میبینم جلو شوهرم میگم وای تو چکارکردی که خدا همچین زن خوشگلی نصیبت کرده

اونم چهرمو دوس داره

یه بار جاریم گفت دختر تو فامیلیتون شبیه خودت داری برای داداشم؟!! شوهرم گفت نه تو فامیلیشون فقط نگار تکه و خوشگله هیچکی شبیه ش نیس

2731

عکس دوتاتونو بزار تا نظر بدیم‌

💕 تو💕 آمدی و من فهمیدم ؛ وقتی یکی هست ک دوستت دارد زندگی زیباتر میشود💏 ...شروع ورزش 8 آبان 1401 ....وزن ۷۰ 😓  ب امید خوش اندام شدن 🙂   من  باید بتونم اونجوری ک دوسدارم لباس بپوشم اون لباس خوشکلای توی کمد منتظرن ک من دوباره بپوشمشون و لذت ببرم و تو اون آینه قدی خودمو ببینم و ذوق کنم 
من میگم بزار از زبون من بشنوه که وقتی یه دختر بهش اینارو گفت نگه زنم بهم توجه نمیکنه اصلا به چشمش نم ...

کارتون کاملا اشتباهه با توجه به اینکه ایشون سابقه خیانت رو داره اوضاع رو بدتر میکنید

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)
2740

الان بنظرتون منم بگم رفتم فلان جا مرده تیکه انداخت گفت.... و..... 

یا بگم انقد نگام کرد و افتاد دنبالمو اینا!!! 

یا نه؟؟؟ 

البته تا بحال بعداز ازدواج شخصی دنبالم نیوفته.در حد جوووون و چه چشمایی و.. چندتا چیز دیگه که نمیشه گفت بوده ولی چون از سمت من نگاهی لبخندی چیزی دریافت نکرده هیچوقت نیومده دنبالم

نمی‌دونم چرا حس کردم ممکنه خوشگلم نباشه فقط اعتماد ب سقف داره با این حرفاش باعث شده فک کنی ک کیه

نه واقعا چهرش خوشگله 

قدش بلنده و بشدت خوشتیپه 

هميشه م مارک میپوشه 🤕🤕🤕😒😒😒

وبشدددددت زبون باز

دقیقا این مورده اخرو من ندارم😭

2706