2752
2734
عنوان

تو تلگرامش کلی چت با دختر دیدم😭

328 بازدید | 22 پست

نامزدم سوار مترو شدیم نشستیم روی صندلی بعدش من بهش گفتم کلیپ خنده داری بذار بعدش رفت توی تلگرامش بعدش کلی اسم دختر دیدم و رفتم تو خودم و غمگین شدم گفت چرا ناراحتی چی شده اولش هیچی نکفتم ولی بعدش گفتم اقا تلگرامت پر از دختره گفت بیا خودت ببین رفتم دیدم یه دختری باعاش دردل کرده بود

یه دختر دیگه براش هی مطلب علمی میفرسته 

بعدش پیاماشون دیدم خبلی حالم بد شد کفت مهشاد اونا دوستم نیستن که از توی گروه اومدت پیام داذن منم کمکشون کردم منم گفتم میخوام تنها باشم اونم کفت خدافظ گفتم میری گفت اره

بعدش الان پیام داده اونا اصلا برام مهم نیستن و من عاشق توام ولی من حالم خیلی بده😭

من خودم با هیچ پسری حرف نمیزنم

یه پسره اقوام اونم چندماه یبار اونم خودش میدونه 

حالم بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

بیشعور عبضی 

همه چی از یع مطلب علمی شروع میشع

ولی من هرگز کسی را که به خاطرم گریه کرده بود، ترک نمیکردم هرچه ميخواهی از دست بده به جز دلی كه تلاش ميكند برای خوشحال كردنت دست به كارهای بسياری بزند، بعضی دل ها هيچ جايگزينی ندارن
2706