2726

بچه ها من رو شوهرم خیییییلی حساسم.. 

به دوعلت 

اول اینکه سابقه خیانت داشته(حتی زمانی که یه هزاری هم نداشت) 

دوم اینکه بشدددددت خوشگلو جذابو خوشتیپه (الانم که وضع مالیشم اوکی شده) 

اینی هم که میگم خوشگله و جذابه و اینا فقط حرف من نیس. به چشمای خودم که خیلی تو کشمه و همه هم میگن🤕☹️

یه زمانی باعث خوشحالیم بود الان مایه بدبختیمه و دردسرم... 

حالا....... 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من شوهرم هیچ خوشکلی نداره وضعم اینه تو دیگه چ حالی هستی .البته خیلی از خوشکلا هم هستن ک خیلی باوفان 

💕 تو💕 آمدی و من فهمیدم ؛ وقتی یکی هست ک دوستت دارد زندگی زیباتر میشود💏 ...شروع ورزش 8 آبان 1401 ....وزن ۷۰ 😓  ب امید خوش اندام شدن 🙂   من  باید بتونم اونجوری ک دوسدارم لباس بپوشم اون لباس خوشکلای توی کمد منتظرن ک من دوباره بپوشمشون و لذت ببرم و تو اون آینه قدی خودمو ببینم و ذوق کنم 
2728

بااینکه میدونه روش حساسم میاد به من میگه رفتم فلان جا زنه همچین نگام میکرد☹️

مثلا امروز رفت مدرسه دخترمو برسونه گفت مامان دوستش چقددددد نگام میکرد همش زیرزیرکی نگام میکرد. اترم اومد باهام سلام علیک کرد

. گفت چندتا مادرا همچین نگام میکردن. فک کنم اشنا بودم براشون

منم برا اینکه فک نکنه دارم حرص میخورم گفتم نه عشقم چون خوشگلی نگات کردن. چشم نخوری. تو فقط خودمی. بعدم رفت.. 

ولی از درون دارم میترکمممممم. 

راس میگه ینی؟؟؟ انقد هولن که انقد نگاش کردن 😭😭😭😭😒😒😒😒😒

نمیدونم از لج من میگه

راست میگه 

بچه ها من خودمم خوشگلم تعریف از خود نباشه. 

ولی به من سر نیس 

بعد من همیشه بهش میگم خوشگلم.. خوشتیپ من و... 

منظورم اینه که جوری نیس که من بهش توجه نکنم بخاد بخاطره جلب توجه من بگه

بااینکه میدونه روش حساسم میاد به من میگه رفتم فلان جا زنه همچین نگام میکرد☹️ مثلا امروز رفت مدرس ...

نمی‌دونم چرا حس کردم ممکنه خوشگلم نباشه فقط اعتماد ب سقف داره با این حرفاش باعث شده فک کنی ک کیه

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
نمیدونم از لج من میگه راست میگه  بچه ها من خودمم خوشگلم تعریف از خود نباشه.  ولی به من ...

ااون عکس بزاری معلوم میشه واقعا خوشگل یا شما خودت این فکر میکنی 

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
2706