2733
2734
عنوان

بایه همچین شوهری مثل خودش رفتار کنم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1761 بازدید | 133 پست
اره این دفعه میگم مگه من بهت میگم که تو میای میگی😒😐این حرفا گفتن نداره. چون همچین ادمایی ارزش خراب ...

خوب شاید شما همش این حرفارو زدی اون بنده خدا خودشو کم میبینه میخواد تو چشم شما بزرگ کنه خودشو😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره این دفعه میگم مگه من بهت میگم که تو میای میگی😒😐این حرفا گفتن نداره. چون همچین ادمایی ارزش خراب ...

شوهریت هیچیش نیست فقط ی رقابت درست کردین انگار و این موضوع تقصیر شماهم هست اصلا دلیل نداره هر کدوم این همه از خودتون تعریف کنین 

بلکه اون باید از شما و شماهم از ایشون تعریف کنین 

2731

اونا که زیاد از خودشون تعریف میکنن خوشگلم نیستن فقط زیبا میبینن خودشونو اینو بارهاااا دیدممم

و خدایی که به شدت کافیست،به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود، خدای خوبم سالهای انتظارم طولانی شده اینقدر زیاد که دیگه دوست ندارم بشمارم ولی هنوز به لطفت امیدوارم، میگن وقت سحر موقع استجابت دعاست توفیق هرروزشو بهم بده خدا جانم، عزیز مادر برا داشتنت دلی را به دریا زدم کسی که از اب هم واهمه داشت منی که هیچ دارویی نمیخوردم وقت مریضی، تو این سالها کلی امپول ودارو مصرفکردم که بیایی بشی عزیز دلمون بیا که خیلی چشم انتظارتیم  
شوهریت هیچیش نیست فقط ی رقابت درست کردین انگار و این موضوع تقصیر شماهم هست اصلا دلیل نداره هر کدوم ا ...

نه من در ماه 1 بار از خودم تعریف میکنم😂

خیلی ک نه 

شاید ماهی یه بارم نه

ولی یه وقتایی که لباس لختی جدید میخرم میگم. اونم میخنده (نه مثل مسخره کردنا همینجوری لبخند میزنه) 

بیشور نه تایید میکنه نه تکذیب😒😒😒😒😒😤😤

2740
خانما چی میگین این وسط عکس عکس راه انداختین آخه برای چی باید عکس شوهرشو ما ببینیم وقتی میگه خوبه ،خو ...

شماکه دوست نداری عکس ببینی موندی ته دیگ بخووری؟؟

من منظورم این بود خودشو همسرشو باهم بزاره

خانما چی میگین این وسط عکس عکس راه انداختین آخه برای چی باید عکس شوهرشو ما ببینیم وقتی میگه خوبه ،خو ...

نه اخه ببین حق دارن

من تو یه تاپیکی بودم زنه انقددد گفت شوهرم خوشگله بعد عکس گذاشت واقعا زشت بود

ولی من واقعا نظرخودم فقط این نیس. واقعا همه میگن.. 

عقدبستگی مون فک میکردم چون خیییییلی دوسش دیگه همه برام زشتن ولی دوستام هرکی میدید میگفتن بااین دردسرات زیاده   ... بیکار بودی شوهره خوشگل میخاستی

بعد من بدتر حرص میخوردم😭😭😭

البته یه زمانی برام جذاب بود میگفتم تو فامیل تکه 

ولی الان چندسالیه فقط باعث حرصم شده

خالم 5 سال بود ندیده بودش 1 ماه پیش دیدش گفت وای نگارچقد شوهرت جاافتاده شده خوشگلتر شده. ماشالا😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

تعریف نکن ازش هندونه گداشتی زیر بالش 

😤😤😤😤😤

اره دیگه نمیگم خوشگل من خوشتیپ من😣😣😣😩

دور برداشته 😭😭

عوض اینکه پیش خودش بگه زنم ازم تعریف میکنه نگم اینارو بهش(حتی اگه راست باشه) حالشو بد نکنم این هی میاد میگه😭😭😤😤

یه جوری صحبت کن که از این اعتماد بنقس پایین بیاد 

مثلا بگو درخت هر چه پربار تر افتاده تر . 

گروهی توی ایتا هست در خصوص مشکلات چشمی مثل کلوبوم لرزش میکروفتا ......در صورت تمایل درخواست دوستی بدبد