2733
2734
عنوان

دخترم کلاس دومه همکلاسیاش چند وقته اذیتش میکردن بمن نگفته

| مشاهده متن کامل بحث + 24068 بازدید | 460 پست
@نی_نی_یار

😂😂🙂

یخ فروش جهنم 😂🤦‍♀️❌🔥💥🖤🥀                                  یک عدد دالتونزی هسدم😌🔪😂😂😠💔👊🏻😎قلب سیاهو رگای سنگی۔۔۔۔۔۔ روزای دردناک شبای غمگین♡♧◇♤《■》□●○\☆¿         اگه با نظرم مخالفی *ریپ نزن* من.پایه  دعوام😜🤏🏻💤 کاربری دست دو نفره👌🏻💜 ✨🦁🇮🇷🦁✨✨✨🇮🇷✨✨✨                          🦁🇮🇷   ✨   🦁🇮🇷✨✨🇮🇷🦁✨✨✨🦁🇮🇷✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨. ✨با افتخار نژاد پرستم❌🇦🇫❌  آی ام وِری رُک
فعلا ک نی نی یار اومد و دیدیم کی تعلیق شد  فعلا ک دوستتون قاطی داشت😂😂😂

الان با منی داری؟؟😐

امضارو بخون😶😂👇🏻                                                          میشه اول از هر کاری برام یه صلوات بفرستی میدونم خسته ای ولی بفرست ممنون🥰🥰🥰تو پست های عکسی و چالش تگ شم مرسی اه😂😂😂😁😁امضای خودمه دوست دارم توش دراز بکشم🥲والا اختیار جاهای دیگرو نداریم اختیار امضامونو که داریم😎هی خانم یواش یواش دوست دارم به خدا،،،،دیونه نشدم دارم آهنگ گوش میدم😶😐😂😂آهای تویی که این امضارو میخونی تو هر شرایطی هستی بدون من از ته قلبم عاشقتم عشقم به هیچی فکر نکن امیدوارم هرچی زودتر مشکلت حل شه 😂و اینم بدو چه دیر یا زود این روزا میگذره♥️🌻.چیز دیگم یادم اومد مینویسم فعلا دارم لاک میزنم دستم بنده دستم😂💅💅سوال درمورد رشته های رزمی داشتین درخواست دوستی و پیام بدین😊 سلامتی دریا که اسمش دخترونس ولی کارش مردونس هرکی از هدش بگزره غرغش میکنه😎🤞🤟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فعلا ک نی نی یار اومد و دیدیم کی تعلیق شد  فعلا ک دوستتون قاطی داشت😂😂😂

چند سالته؟ 

مهم ترین اتفاق زندگیم 👈 1401/5/5(خانم معلم آینده😂👋) _ عقل‌ کل های نی نی سایت لطفا نه ریپ بزنین نه کامنت بزارین تو تاپیکام ممنون .😊 خ
2728
چند سالته؟ 

۱ سالمه😂😂

یخ فروش جهنم 😂🤦‍♀️❌🔥💥🖤🥀                                  یک عدد دالتونزی هسدم😌🔪😂😂😠💔👊🏻😎قلب سیاهو رگای سنگی۔۔۔۔۔۔ روزای دردناک شبای غمگین♡♧◇♤《■》□●○\☆¿         اگه با نظرم مخالفی *ریپ نزن* من.پایه  دعوام😜🤏🏻💤 کاربری دست دو نفره👌🏻💜 ✨🦁🇮🇷🦁✨✨✨🇮🇷✨✨✨                          🦁🇮🇷   ✨   🦁🇮🇷✨✨🇮🇷🦁✨✨✨🦁🇮🇷✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨. ✨با افتخار نژاد پرستم❌🇦🇫❌  آی ام وِری رُک
من کاری به اون کاربر ندارم ولی این کاربر هم خیلی بی احترامی کرد به من که هیچی نگفتم

من طرف هیچکدومو نمیگیرم اما اگه نظراتش باب میل خانمای بچه دار نیست خیلی محترمانه میشه ازش خواهش کرد تاپیکو ترک کنه 

اگه این کاربر جوان و خامه که نظراتش برای مادرا عجیبه 

پس مادری که شروع به فحاشی میکنه چی؟ ناسلامتی مادره مسئولیت تربیت بچه برعهده شه نباید انقدر راحت از کوره در بره توهین کنه 

بعدشم نفرین که خیلی زشته

آنچه درباره  کوروش بزرگ برای محقق  جای تردید ندارد،قطعا این است که لیاقت سیاسی و نظامی فوق العاده در وجود وی با چنان انسانیت و مروتی درامیخته بود که درتاریخ سلسله های پادشاهان شرق  پدیده ای تازه به شمار میآمد .   
الان با منی داری؟؟😐

هوم همون دوستت مامان پارمیستون🙂🚶‍♀️😂

2738
مبگفت مامان ریختن دورم داشتن خفه م میکردن من داشتم دستامو میشستم.یکی مانتومو میکشید یکی مقنعمو دراور ...

میرفتی میزدیشون..ببخشین کسی قضاوت نکنه لطفا درسته بچن ولی پسرم۱سال و۴ماهشه یکی ازفامیلااومدخونمون اون ۱سال ازپسرم بزرگتربود موهای بچموکشید ول نمیکرد پسرم خیلی کریه کرد موهاش ی کم کنده شد منم رفتیم خونه پدربزرگ شوهرم اونجابودن پسرم زدش منم جلوشونگرفتم تا بزنه هرکیم اذیتش کنه پسرم بچس نمیفهمه اگ ۱سالم بزرگترباشه خودم تلافی میکنم دس خودمم نیس

هوم همون دوستت مامان پارمیستون🙂🚶‍♀️😂

اون که تعلیق شد و البته دوست من نبود

امضارو بخون😶😂👇🏻                                                          میشه اول از هر کاری برام یه صلوات بفرستی میدونم خسته ای ولی بفرست ممنون🥰🥰🥰تو پست های عکسی و چالش تگ شم مرسی اه😂😂😂😁😁امضای خودمه دوست دارم توش دراز بکشم🥲والا اختیار جاهای دیگرو نداریم اختیار امضامونو که داریم😎هی خانم یواش یواش دوست دارم به خدا،،،،دیونه نشدم دارم آهنگ گوش میدم😶😐😂😂آهای تویی که این امضارو میخونی تو هر شرایطی هستی بدون من از ته قلبم عاشقتم عشقم به هیچی فکر نکن امیدوارم هرچی زودتر مشکلت حل شه 😂و اینم بدو چه دیر یا زود این روزا میگذره♥️🌻.چیز دیگم یادم اومد مینویسم فعلا دارم لاک میزنم دستم بنده دستم😂💅💅سوال درمورد رشته های رزمی داشتین درخواست دوستی و پیام بدین😊 سلامتی دریا که اسمش دخترونس ولی کارش مردونس هرکی از هدش بگزره غرغش میکنه😎🤞🤟
من کاری به اون کاربر ندارم ولی این کاربر هم خیلی بی احترامی کرد به من که هیچی نگفتم

ع چرا کم میاری آخه دروغ گو شات بده از بی احترامیام😂😂😂

میرفتی میزدیشون..ببخشین کسی قضاوت نکنه لطفا درسته بچن ولی پسرم۱سال و۴ماهشه یکی ازفامیلااومدخونمون او ...

بهترین کارو میکنی

مهم ترین اتفاق زندگیم 👈 1401/5/5(خانم معلم آینده😂👋) _ عقل‌ کل های نی نی سایت لطفا نه ریپ بزنین نه کامنت بزارین تو تاپیکام ممنون .😊 خ

@نی_نی_یار_3    

سلام 

میشه تاپیکو قفل کنید خیلی بحث طول کشید و به دعوا ختم شد

آنچه درباره  کوروش بزرگ برای محقق  جای تردید ندارد،قطعا این است که لیاقت سیاسی و نظامی فوق العاده در وجود وی با چنان انسانیت و مروتی درامیخته بود که درتاریخ سلسله های پادشاهان شرق  پدیده ای تازه به شمار میآمد .   
مرض  بیشعور

@نی_نی_یار_3   🤫😂😂

2706