2737
2734
عنوان

دخترم کلاس دومه همکلاسیاش چند وقته اذیتش میکردن بمن نگفته

| مشاهده متن کامل بحث + 24065 بازدید | 460 پست
اون که تعلیق شد و البته دوست من نبود

ع پس وقتی بود خیلی طرفداری میکردی رفت شد دوستم نبود😂😂

رفیقم رفیقا قدییم

یخ فروش جهنم 😂🤦‍♀️❌🔥💥🖤🥀                                  یک عدد دالتونزی هسدم😌🔪😂😂😠💔👊🏻😎قلب سیاهو رگای سنگی۔۔۔۔۔۔ روزای دردناک شبای غمگین♡♧◇♤《■》□●○\☆¿         اگه با نظرم مخالفی *ریپ نزن* من.پایه  دعوام😜🤏🏻💤 کاربری دست دو نفره👌🏻💜 ✨🦁🇮🇷🦁✨✨✨🇮🇷✨✨✨                          🦁🇮🇷   ✨   🦁🇮🇷✨✨🇮🇷🦁✨✨✨🦁🇮🇷✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨. ✨با افتخار نژاد پرستم❌🇦🇫❌  آی ام وِری رُک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عه عه چرا سنتو زیاد تر میگی به بقیه 😂

خو آخه ن همسنیم اشتب کردم از رو سن شما گفدم😂😂

یخ فروش جهنم 😂🤦‍♀️❌🔥💥🖤🥀                                  یک عدد دالتونزی هسدم😌🔪😂😂😠💔👊🏻😎قلب سیاهو رگای سنگی۔۔۔۔۔۔ روزای دردناک شبای غمگین♡♧◇♤《■》□●○\☆¿         اگه با نظرم مخالفی *ریپ نزن* من.پایه  دعوام😜🤏🏻💤 کاربری دست دو نفره👌🏻💜 ✨🦁🇮🇷🦁✨✨✨🇮🇷✨✨✨                          🦁🇮🇷   ✨   🦁🇮🇷✨✨🇮🇷🦁✨✨✨🦁🇮🇷✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨. ✨با افتخار نژاد پرستم❌🇦🇫❌  آی ام وِری رُک
ع پس وقتی بود خیلی طرفداری میکردی رفت شد دوستم نبود😂😂 رفیقم رفیقا قدییم

قرصاتو سر وقت بخور 😐

امضارو بخون😶😂👇🏻                                                          میشه اول از هر کاری برام یه صلوات بفرستی میدونم خسته ای ولی بفرست ممنون🥰🥰🥰تو پست های عکسی و چالش تگ شم مرسی اه😂😂😂😁😁امضای خودمه دوست دارم توش دراز بکشم🥲والا اختیار جاهای دیگرو نداریم اختیار امضامونو که داریم😎هی خانم یواش یواش دوست دارم به خدا،،،،دیونه نشدم دارم آهنگ گوش میدم😶😐😂😂آهای تویی که این امضارو میخونی تو هر شرایطی هستی بدون من از ته قلبم عاشقتم عشقم به هیچی فکر نکن امیدوارم هرچی زودتر مشکلت حل شه 😂و اینم بدو چه دیر یا زود این روزا میگذره♥️🌻.چیز دیگم یادم اومد مینویسم فعلا دارم لاک میزنم دستم بنده دستم😂💅💅سوال درمورد رشته های رزمی داشتین درخواست دوستی و پیام بدین😊 سلامتی دریا که اسمش دخترونس ولی کارش مردونس هرکی از هدش بگزره غرغش میکنه😎🤞🤟
2731

با این تاپیک متوجه شدم چه مامانای وحشی ای توی جامعه داریم 

یکی الکی توهین میکنه 

یکی الکی نفرین میکنه 

یکی فحش میده 

یکی تشویق میکنه که برو بچه ها رو بزن 

خدا رحم کنه اینا قراره قاتل تحویل جامعه بدن

بالاخره فهمیدیم که چرا ایران اسم زنانه است 🥰  خب دیگه از این به بعد ایران رو با زنانش بشناسید نه با فرش و زعفران و برنج😂   اینکه از زمان کوروش کبیر مردای ایرانی غیرتمندترین مردای دنیا هستن خوب بهمون ثابت شد،مردا و پسرامون تو جای جدی،مکان مناسب و شرایط سخت غیورترینن!💪👌                                   وطنم ایران خانوم من برای ساختنت جونم رو در راهت میدم❤️
داداش منم میره کوچه کتک میخوره میاد😐بعد تو خونه زبونش 10 متره

وای داداش منم بچه بود اینجوری بود میرفتم گوش تک تکشونو میکشیدم از من میترسیدن تو خونه منو میخورد

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش
بهترین کارو میکنی

دس خودم نیس میدونم اشتباهه ولی خب بچه کوچیک جز مادرش کیوداره اگ من پشتش نباشم کی باشه اون شب توعروسی ی پسر ۵ساله پسرمو هل داد منم تشرزدم نکن بی تربیت دستشوکشیدم ی کم هلش دادم مامانش برگشت نگام کرد اهمیت ندادم بچموبرداشتم رفتم اگ وایسم نگاه کنم هی بچمواذیت کنن چ فایده داره بخاطررودروایسی بامردم

2740
با این تاپیک متوجه شدم که مامانای وحشی ای توی جامعه داریم  یکی الکی توهین میکنه  یکی الک ...

اونی میگه اگه زدنت برو به مدیر بگو‌ و اگه مدیر کاری نکرد از خودت دفاع کن چی؟?

امضارو بخون😶😂👇🏻                                                          میشه اول از هر کاری برام یه صلوات بفرستی میدونم خسته ای ولی بفرست ممنون🥰🥰🥰تو پست های عکسی و چالش تگ شم مرسی اه😂😂😂😁😁امضای خودمه دوست دارم توش دراز بکشم🥲والا اختیار جاهای دیگرو نداریم اختیار امضامونو که داریم😎هی خانم یواش یواش دوست دارم به خدا،،،،دیونه نشدم دارم آهنگ گوش میدم😶😐😂😂آهای تویی که این امضارو میخونی تو هر شرایطی هستی بدون من از ته قلبم عاشقتم عشقم به هیچی فکر نکن امیدوارم هرچی زودتر مشکلت حل شه 😂و اینم بدو چه دیر یا زود این روزا میگذره♥️🌻.چیز دیگم یادم اومد مینویسم فعلا دارم لاک میزنم دستم بنده دستم😂💅💅سوال درمورد رشته های رزمی داشتین درخواست دوستی و پیام بدین😊 سلامتی دریا که اسمش دخترونس ولی کارش مردونس هرکی از هدش بگزره غرغش میکنه😎🤞🤟
قرصاتو سر وقت بخور 😐

ت ک حواست هس میخوری یاد منم بنداز 😂

چرا بحثو میپیچونی خانم جنگجو شات بده😂

اونی میگه اگه زدنت برو به مدیر بگو‌ و اگه مدیر کاری نکرد از خودت دفاع کن چی؟?

قطعا زدن راهش نیست 

کی دلش میاد بچه به اون کوچولویی رو بزنه 😐 

بالاخره فهمیدیم که چرا ایران اسم زنانه است 🥰  خب دیگه از این به بعد ایران رو با زنانش بشناسید نه با فرش و زعفران و برنج😂   اینکه از زمان کوروش کبیر مردای ایرانی غیرتمندترین مردای دنیا هستن خوب بهمون ثابت شد،مردا و پسرامون تو جای جدی،مکان مناسب و شرایط سخت غیورترینن!💪👌                                   وطنم ایران خانوم من برای ساختنت جونم رو در راهت میدم❤️
ت ک حواست هس میخوری یاد منم بنداز 😂 چرا بحثو میپیچونی خانم جنگجو شات بده😂

شات از چی بدم😐

ارام تر گل های باغ دعوا😐

🙂😂😂🧚‍♀️🧚‍♀️🦋

شات از چی بدم😐

از بی احرامیا من ب توو

2706