2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چه کسی بودن؟ من از خودشون پرسیدم اصلا جوابمو ندادن

من از ی سایت پیدا کردم یادم نیست دقیقا از سایت حوزه علمیه قم فک کنم

تو دلبستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد   💔                        رها کن ای دل غافل خدای بت پرستت را🌱
خیلی ممنونم چله حق شناس رو انجام دادید؟

من انجام داد ۲۰روز گذشت هی اتفاقایی میفتاد که مشخص میکرد نمخواد حاجت بده دیگه ناامید شدم قطع کردم 

تو دلبستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد   💔                        رها کن ای دل غافل خدای بت پرستت را🌱
خیلی ممنونم چله حق شناس رو انجام دادید؟

ولی دوباره میخوام شروع کنم بیخیال نمیشم 😔😭

من انجام داد ۲۰روز گذشت هی اتفاقایی میفتاد که مشخص میکرد نمخواد حاجت بده دیگه ناامید شدم قطع کردم&nb ...

من از وقتی میخوام نائب بگیرم هی نشونه های بد میاد

فکرکنم باید بیخیال شم

هرچقدر هم زنگ زدم بهشون و پیام دادم اصلا جوابمو ندادن..

منم خیلی دوس دارم شروع کنم شرایطتشو ندارم اصلا کسی رم ندارم برام انجام بده ناامید شدم دیگه

شرایطش جز خوندن نماز و زیارت چیزی نیست اما غیبت خیلیییییی مهمه حجاب زبان خیلی مهمه تو این چله 

نگاه به نامحرم نماز اول وقت گوش کردن به غیبت ارایش کم یا نداشتن سخته خیلی حق الناس نباید گردنت باشه که قبول نمیشه چه مالی چه زبانی

شرایطش جز خوندن نماز و زیارت چیزی نیست اما غیبت خیلیییییی مهمه حجاب زبان خیلی مهمه تو این چله  ...

از لحاظ غیبت و اینا میتونم کنترل کنم

حجاب هم بیرون نمیرم اگرم برم ایرادی نداره رعایت میکنم

منتهی یه سوالی داشتم 

آهنگ نمیشه گوش داد؟ بازم اگه مربوط به شخص خودم باشه گوش نمیدم ولی دیگه نمیتونم بیرون از خونه رو کنترل کنم

یهو ماشین رد میشه صدای اهنگ میاد تو خونه

نگاه به نامحرم کلا نگاه نکنیم یعنی؟