2137
2106
عنوان

کیا بلدن کوبیدع حرفه ایی درست کنن

132 بازدید | 17 پست

بجز بستن نخ روشی هس سالم بمونع روسیخ نریزه رو اتیش وازهم بازنشه

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے 

خریدزعفران نگین بهرامن درخاص ترین بسته بندی ارسال رایگان!

داییم

خیلییی جوجه و کوبیده هاش خوبه حرف نداره

((کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده کارگاه بازی در نیارید با تشکر))گاهی وقتا اتفاقات ناخوشایندی میوفته که باعث میشه ناراحت بشیم که بعضی وقتا این اتفاقات انقدر بدن که امیدتون به خدا رو از دست میدین ولی نباید ناامید بشید امیدتونو از دست ندین شکست خوردین?بلند بشید!بلند شید و از اول شروع کنین ، مطمئن باشین نتیجه خوبی میگیرین اگه خدا چیزی که میخواستین رو بهتون نداد بدون که اون چیزی که میخوای به صلاحت نیست پس اصرار نکن و فقط همه چ رو بسپار به خدا ببین چقدر زندگیت بهتر میشه و چقدر اتفاقات خوب در انتظارته💙☄️✨
2166
داییت کجا پیدا کنیم

یه بار خواس کوبیده درس کنه دعوتت میکنم فقط باید بیای شیراز رسیدی خدم همراهیت میکنم تا خونشون😂😂😂

((کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده کارگاه بازی در نیارید با تشکر))گاهی وقتا اتفاقات ناخوشایندی میوفته که باعث میشه ناراحت بشیم که بعضی وقتا این اتفاقات انقدر بدن که امیدتون به خدا رو از دست میدین ولی نباید ناامید بشید امیدتونو از دست ندین شکست خوردین?بلند بشید!بلند شید و از اول شروع کنین ، مطمئن باشین نتیجه خوبی میگیرین اگه خدا چیزی که میخواستین رو بهتون نداد بدون که اون چیزی که میخوای به صلاحت نیست پس اصرار نکن و فقط همه چ رو بسپار به خدا ببین چقدر زندگیت بهتر میشه و چقدر اتفاقات خوب در انتظارته💙☄️✨
2165

من برای گوشتش هم خیلی ترکیبات رو امتحان کردم آخرش هم دیدم هیچی مثل کار خود قصاب نیست،بهش سفارش میونیم و خودش یه ترکیب عالی میزنه از دنبه و گوشت گوساله و گوسفند و پیاز، و مافقط کباب رو به سیخ میکشیم که اونم گفتم دستگاه کباب زن پلاستیکی گرفتم

اولا اینکه پیازت باید کاملا بدون اب باشه ابشو خوب بگیر , دو قلشق پودر نان باگت اضافه کن , و خوب ورزش بده گوشتتو جوری که چربیش دربیاد رو دستت حداقل ده دقیقه یه ربع , بذار تو یخچال حدود دو ساعت بمونه بعد که سیخ کشیدی دو طرفشو بچسبون به سیخ و با انگشتت هم رو کباب فشار بده از اول تا اخرش , ما کوبیده هامون اصلا نمیریزه نخ هم نمیبندیم

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گوشت گوسفند و گوساله مخلوط ،پیاز اب گرفته،ورز زیاد، استراحت دادن‌گوشت تو یخچال بعد ورز دیگه نمیریزه، ...

عزیزم همشو انجام میدم بازم سالم درنمیاد تیکه تیکه میشه رو سیخ

یه بار خواس کوبیده درس کنه دعوتت میکنم فقط باید بیای شیراز رسیدی خدم همراهیت میکنم تا خونشون😂😂😂

تو دعوت کن با کله میام از اهواز تا شیراز که راهی نیس😀😁

مادربزرگ میگفت:"محبت مثل سکه است"اگه تو قُلک دلِ کسی بندازیش دیگه نمیتونی درش بیاری!مگه اینکه دلش رو بشکونی...
2183
اولا اینکه پیازت باید کاملا بدون اب باشه ابشو خوب بگیر , دو قلشق پودر نان باگت اضافه کن , و خوب ورزش ...

من همشو انجام میدم ولی بازم مجبورمیشم نخ ببندم

من برای گوشتش هم خیلی ترکیبات رو امتحان کردم آخرش هم دیدم هیچی مثل کار خود قصاب نیست،بهش سفارش میونی ...

هیچوقت اینکارو نکن بیرونیا میگن جوش شیرین بهش میزنن ک مانع جذب اهنه وتمام خواصش ازبین میره همون ترکیبات خودت بهتره