2733
2734

هعبیییییی خودم ک از عشق خیری ندیدم 

شماها از عشق و عاشقیتون بگید خواهرم💔🙂

این کاربری دست دونفره  فاطی رفیقم و خودم یلدا تاپیک ها مال اونه کاربری من jaaam هسش اگ کاری داشتید ب خودم بگید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یواشکی میاد در خونمون بعضی وقتا بعدش .....🙄

شازده کوچولو : فرق دوس داشتن و عاشق شدن چیه ؟ اگع یک گل رو دوس داشتع باشی اونو میچینی ولی اگع عاشقش باشی هر روز بهش آب میدی و مراقبشی :) وجود ط تنها دلیله امید به فرداس ♥️ به سلامتی پدری که ساقی نبود اما عرق میریخت ما میخوردیم ..!
سلام لعنت به عشق 🥺😔💔😥😓😭😢

انقد لعنت گفتم دیگ حتی حوصله عشق رو ندارم دیگ بی احساس شدم 

این کاربری دست دونفره  فاطی رفیقم و خودم یلدا تاپیک ها مال اونه کاربری من jaaam هسش اگ کاری داشتید ب خودم بگید
2740
یواشکی میاد در خونمون بعضی وقتا بعدش .....🙄

بعدش چی؟

کسی عاشقم نیست😔😭 

هعییییی 💔💔💔💔

بعدش چی؟

کارایی که بقیه میکنن😂

شازده کوچولو : فرق دوس داشتن و عاشق شدن چیه ؟ اگع یک گل رو دوس داشتع باشی اونو میچینی ولی اگع عاشقش باشی هر روز بهش آب میدی و مراقبشی :) وجود ط تنها دلیله امید به فرداس ♥️ به سلامتی پدری که ساقی نبود اما عرق میریخت ما میخوردیم ..!

وقتی خوابم.. روشو اونور میکنم تااز اون روش سردیشو حس کنم و  لذت ببرم.. .

تاصبح دستشو زبر سرم نگه میداره...

وقتی سرمو میزارم روش حس امنیت میکنم حس ارامش... وقتی که خوابم وقتی سرد میشه حواسش تا صبح بهمو و هی منو گرم میکنه تا سرما نخورم.. سینگلم منطورم از بالشت و پتوم بود😐👌🏻🚶🏻‍♂️

2706