2737
2734
عنوان

بیایید اینبار از عشق و عاشقی بگید تا دلم وا بشه 🙂💔

| مشاهده متن کامل بحث + 699 بازدید | 97 پست
بعدش چی😁

بعدش یچیزی😁😂

شازده کوچولو : فرق دوس داشتن و عاشق شدن چیه ؟ اگع یک گل رو دوس داشتع باشی اونو میچینی ولی اگع عاشقش باشی هر روز بهش آب میدی و مراقبشی :) وجود ط تنها دلیله امید به فرداس ♥️ به سلامتی پدری که ساقی نبود اما عرق میریخت ما میخوردیم ..!

عشق قشنگه

مهم مدیریت کردنشه

مهم وفادار بودنشه

خودتونو با چیزای دیگه ناراحت و سرد نکنید

توی هر زندگی اختلاف نظر و سلیقه هست.مشکلات مالی و اقتصادی هست.بخاطر اینا خودتون رو ناراحت نکنید

اگه یه مرد سالم و پاک و زحمتکش دارین همین کافیه

من بزودی باردار میشم😇 الهی گاهی یه نگاهی.. گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود، گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود..خدایا میدانم که میبینی حال دلم را.....  ..  ناامید از دَر رحمت بکجا باید رفت؟یا رَب ازهر چهِ خطا رفت؛ هزار استغفار....🙏🙏🙏خدایا به یه نوازش تو، به یه نگاه تو، به یه اطمینان خاطر، خلاصه کلام به تو نیازمندم..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من اصلا عشقو قبول ندارم 

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
وقتی خوابم.. روشو اونور میکنم تااز اون روش سردیشو حس کنم و  لذت ببرم.. . تاصبح دستشو زبر سرم ن ...

ای اوسکل😂

این کاربری دست دونفره  فاطی رفیقم و خودم یلدا تاپیک ها مال اونه کاربری من jaaam هسش اگ کاری داشتید ب خودم بگید
2740

نه عاشق کسیم نه کسی عاشقمه

خیلی خوشحالم و از وضعیتم راضیم😁

پنجره را باز کن و از این هوای مطبوع بارانی لذت ببر خوشبختانه باران ارث پدری هیچکس نیست💚🌿                                     #حسین_پناهی

ولی همیشه هم عشق تهش ب جدایی ختم نمیشه باید ادم درستو انتخاب کنی

الان دوسال باهمیم😀🤝

شازده کوچولو : فرق دوس داشتن و عاشق شدن چیه ؟ اگع یک گل رو دوس داشتع باشی اونو میچینی ولی اگع عاشقش باشی هر روز بهش آب میدی و مراقبشی :) وجود ط تنها دلیله امید به فرداس ♥️ به سلامتی پدری که ساقی نبود اما عرق میریخت ما میخوردیم ..!

وقتی کرونا گرفته بودم تب داشتم تو خواب ناله میکردم پا شدم دیدم بالا سرم نشیته داره گریه میکنه بهترین حس عاشقونه بود برام 

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤

۸سالم بود یه پسره ی زشت کرمونی عاشقم شده بود😂هر دومون اونجا مسافر بودیم یادش بخیر

یه لاک ابی رنگ هم برام خریده بود بهم هدیه داد🥺 منم فردا شبش پس دادم بهش گفتم مامانم تو وسایلام ببینه میفهمه🥺

حیفش لاک خوشگلی بود مفتکی هم بود😂💔

خونه ی عمم تو اون شهر بود یه جایی بود الاچیق و اینا گذاشته بودن حالت باغ بود یه رستوران کوچیکم وسطش بود عمم تو اون کار میکرد ماهم شبا کمکش میکردیم هرشب اونجا هم‌میدیدیم😂😂😂💔💔یادش میوفتم میخوام بزنم دهن خودم🥴✌🏻

مگه نمیگم لایک نکن😡افرین😁😁بیشتر ببین.                        اگه میخوای یکی همیشه دوست داشته باشه تنهات نذاره و وفادارت بمونه ، وقتی از سرکار برمیگردی دورت بگرده و همیشه مواظبت باشه سگ بگیر❤🐕                                                            /خدای من خدای حیوانات است!خدای پاکی ها☺.                       هیچ حیوانی بد/شوم/نحس/نجس/شیطان و.... نیست!!                       بهم بگید اگه   اون عنکبوتی که توی اتاقمون میکشیم تمام  عمرشو فکر میکرده ما دوست و هم اتاقیش هستیم چی؟💔🕷                                                                                      سوالی راجع پت تون داشتین در خدمتم خصوصا سگا😃.     دامپزشک اینده😍        ماکانی ام😎✌🏻شدیدا حامی حیوانات
2706