2752
2734
عنوان

بیایید اینبار از عشق و عاشقی بگید تا دلم وا بشه 🙂💔

| مشاهده متن کامل بحث + 699 بازدید | 97 پست
یواشکی میاد در خونمون بعضی وقتا بعدش .....🙄

منم یواشکی میومد در خونمون دعواش میکردم نیا کسی میبینه😂😂 فقط از دور میومد در خونمون میدید و میرفت😄😄

من بزودی باردار میشم😇 الهی گاهی یه نگاهی.. گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود، گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود..خدایا میدانم که میبینی حال دلم را.....  ..  ناامید از دَر رحمت بکجا باید رفت؟یا رَب ازهر چهِ خطا رفت؛ هزار استغفار....🙏🙏🙏خدایا به یه نوازش تو، به یه نگاه تو، به یه اطمینان خاطر، خلاصه کلام به تو نیازمندم..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شاید برادرا هم خواستن از عشق و عاشقیشون بگن چرا فقط نوشتی خواهرا🤣

خب برادری سراغ دارید تو  سایت تگش کنید🙂

این کاربری دست دونفره  فاطی رفیقم و خودم یلدا تاپیک ها مال اونه کاربری من jaaam هسش اگ کاری داشتید ب خودم بگید

خدارو صد هزار مرتبه شکر که عاشق نشدممممم فقط همین 

هرچقدرهم دلسوزی کنید و بخواید تجربه تونو در اختیار کسی بذارید و راه و چاهرو نشونش بدید، تا خودش تجربه نکنه و توی چاه ها نیوفته نمیفهمه! متوجه هستیدددد نمیفهمه :)
2731
ولی همیشه هم عشق تهش ب جدایی ختم نمیشه باید ادم درستو انتخاب کنی الان دوسال باهمیم😀🤝

بز شروع بشه بعد از تهش بگو😂💔ازدواج کردین؟

مگه نمیگم لایک نکن😡افرین😁😁بیشتر ببین.                        اگه میخوای یکی همیشه دوست داشته باشه تنهات نذاره و وفادارت بمونه ، وقتی از سرکار برمیگردی دورت بگرده و همیشه مواظبت باشه سگ بگیر❤🐕                                                            /خدای من خدای حیوانات است!خدای پاکی ها☺.                       هیچ حیوانی بد/شوم/نحس/نجس/شیطان و.... نیست!!                       بهم بگید اگه   اون عنکبوتی که توی اتاقمون میکشیم تمام  عمرشو فکر میکرده ما دوست و هم اتاقیش هستیم چی؟💔🕷                                                                                      سوالی راجع پت تون داشتین در خدمتم خصوصا سگا😃.     دامپزشک اینده😍        ماکانی ام😎✌🏻شدیدا حامی حیوانات

ما۵سال دوست بودیم.من دانشجو و اون سرباز،از مال دنیا هیچی هیچی نداشتیم.حالا ۵ساله ازدواج کردیم.یه خونه دوتاماشین ،هردواستخدام و یه دختر خوشگل ۳ساله داریم.

شاید سرنوشت درآینده واسه ادم خوب بخواد

۸سالم بود یه پسره ی زشت کرمونی عاشقم شده بود😂هر دومون اونجا مسافر بودیم یادش بخیر یه لاک ابی رنگ ه ...

ای جونی بوده دیگ نیدی ک میگن جوونی شیرینه خب دیگ ماهم از این کارا میکنیم😂😅

این کاربری دست دونفره  فاطی رفیقم و خودم یلدا تاپیک ها مال اونه کاربری من jaaam هسش اگ کاری داشتید ب خودم بگید
بز شروع بشه بعد از تهش بگو😂💔ازدواج کردین؟

شروع شده که☹️

سنامون مناسب نی هنو

شازده کوچولو : فرق دوس داشتن و عاشق شدن چیه ؟ اگع یک گل رو دوس داشتع باشی اونو میچینی ولی اگع عاشقش باشی هر روز بهش آب میدی و مراقبشی :) وجود ط تنها دلیله امید به فرداس ♥️ به سلامتی پدری که ساقی نبود اما عرق میریخت ما میخوردیم ..!
ما۵سال دوست بودیم.من دانشجو و اون سرباز،از مال دنیا هیچی هیچی نداشتیم.حالا ۵ساله ازدواج کردیم.یه خون ...

ایشالا خوشبخت بمونید خواهر ب پای هم فسیل بشید💓😃

منم ب نظر منم وجود نداره البته نمیدونم شاید برا من اتفاق نیوفتاده😐✌

اصلا چیزیم که اتفاق میفته عشق نیست میدونی هر کی از راه میرسه ادعای عاشقی میکنه اما عشق این چیزایی که ی سریا میکنن نیست

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
عشق فقط عشق استطیری قشنگه نرسیدن و در فراغش مردن 😁دیالگ پترساپیروزفر تو فیلم نقاب😂

🌻

2706