2752
2734
عنوان

بیایید اینبار از عشق و عاشقی بگید تا دلم وا بشه 🙂💔

| مشاهده متن کامل بحث + 699 بازدید | 97 پست
حست اشتباس به شخص اینجوری فکر‌کردم ولی خیلی خلافش رو بهم ثابت کرد خالقمون تو کدوم دین دیدی یک خدا به ...

بله تو قرآن خیلی چیزای دیگه هم گفته که با عقل سازگار نیست.

دعا های شما میگیره واقعا.دعا کنین یه داماد قد بلند و پولدار و وفادار و مهربون نصیب مامانم بشه:)در مورد مقاله نویسی سوالی داشتید میتونید بپرسید:)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله تو قرآن خیلی چیزای دیگه هم گفته که با عقل سازگار نیست.

اگر ادما میتونستن با عقلشون دینی رو‌بیارن هزاران سال وقت داشتن ولی نتونستن اسلام دین منطق و فطرت جا هاییش که فهمیده نمیشه توسط عقل چون انسان هنوز به علمش نرسیده مثل حرام بودن کوشت خوک که به تازگی متوجه دلیل حرام بودنش شده

اگر ادما میتونستن با عقلشون دینی رو‌بیارن هزاران سال وقت داشتن ولی نتونستن اسلام دین منطق و فطرت جا ...

عزیزم منظورم عالیم اسلامی نیستو در اینکه تعالیم اسلام واقعا زیباست شکی نیست و بینش عمیقی به انسان میده

منظورم قوانین ضد حقوق بشری هست که هر چقدر هم علم پیشرفت کنه نارسایی بعضی قوانینش بیش از پیش نمایان میشه.

دعا های شما میگیره واقعا.دعا کنین یه داماد قد بلند و پولدار و وفادار و مهربون نصیب مامانم بشه:)در مورد مقاله نویسی سوالی داشتید میتونید بپرسید:)
2731
عزیزم منظورم عالیم اسلامی نیستو در اینکه تعالیم اسلام واقعا زیباست شکی نیست و بینش عمیقی به انسان می ...

اخه گفتید در قران تعالیمی هست که با عقل جور نیست 😕

قوانینی که خود بشر میزاره هیچ وقت کامل نیست 👌

اخه گفتید در قران تعالیمی هست که با عقل جور نیست 😕 قوانینی که خود بشر میزاره هیچ وقت کامل نیست 👌

نه در قرآن "قوانینی" هست که با عقل جور نیست. 

قوانین بشری هم کامل که نیست ولی تلاش داره به عدالت جمعی برسه  

نه در قرآن "قوانینی" هست که با عقل جور نیست.  قوانین بشری هم کامل که نیست ولی تلاش داره به عدا ...

خب تعالیم اسلام در قران هست و از روی قران هست پس نمیشه بگیم با عقل جور نیست توی قران قضیه گوشت خوک و حرام بودن شراب اومده که انسان تازه به دلیلش رسیده

2740