2733
2734
عنوان

بیایید اینبار از عشق و عاشقی بگید تا دلم وا بشه 🙂💔

| مشاهده متن کامل بحث + 736 بازدید | 97 پست
30 ساله دارم تاوان مي دم  هميشه ميگم خداي مهربون خودت عاشق نشدي تقدير و سرنوشت و قسمت دست خودت ...

چرا نزاشتند؟  البته اگه حالت بد میشه نگو

🌱یه چند وقت نمیام سایت دیگه کار داشتید درخواست بدید🌱مخالف نظر من به هیچ عنوان ریپ نزن حوصله بحث ندارم تشکر😅 معنی نخود ته دیزه= بچه ته تغاری ،خیلی پرسیدید گفتم بزارم تو امضام

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

30 ساله دارم تاوان مي دم  هميشه ميگم خداي مهربون خودت عاشق نشدي تقدير و سرنوشت و قسمت دست خودت ...

سختیشو میفهمم 😔😔😔

کارما ینی چه؟🤔 کارما یعنی من یادم می‌ره...تویادت می‌ره...اما زندگی یکی میزنه دهنت که دیگه یادت نره🤭🤭😂😂😂😂😂🤭🤭
ما۵سال دوست بودیم.من دانشجو و اون سرباز،از مال دنیا هیچی هیچی نداشتیم.حالا ۵ساله ازدواج کردیم.یه خون ...

خدا رو شکر 

هميشه عاشق و سلامت باشيد الهي آمين 

چقدر ذوق مي کنم وقتي عاشق و معشوقي بهم مي رسن

السلام عليك يا صاحب الزمان مهدي موعود عجل الله تعالي فرجه الشريف عليه السلام یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی آقا بیا دلم برات لک زده می ترسم روزی بیایی من نباشم این حسرت به دلم بمونه بیا آقا بیا اين عشق آتشين ز دلم پاك نمي شود مجنون به غير خانه عشقش نمي شود بر تخت يوسف كنعان نوشته اند هر يوسفي كه يوسف زهرا نمي شود دل از طلب ندارم تا كام من بر آيد يا جان رسد به جانان يا جان من در آيد آن دوست که دیدنش بیاراید چشم بی دیدنش از گریه نیاساید چشم ما را ز برای دیدنش باید چشم گر دوست نبیند به چه کار آید چشم در تأخیر ظهور نقش نداشته باشیم که اگه نقش داشته باشیم اون دنیا باید جواب منتظرا و خونای به ناحق ریخته شده در اثر تاخیر ظهور رو بدیم اون موقع چه جوابی خواهیم داشت می خوان هر جوری شده اسلام و مسلمون ها رو به فساد بکشن آهای اونایی که منتظر مولایید آقا جز ما شیعه ها کيو داره؟ شما رو به خدا بیایم حداقل ما نمک رو زخم مهدی فاطمه نریزیم یکم حواسمون رو جمع کنيم که امام زمان هر هفته کارنامه اعمال ما رو چک می کنه از دست خودم ناراحتم که اعمالم اصلا در شان یک منتظر نیست کمکم کن کاش می شد منم به دردت میخوردم...کاش منم تو رکابت بپذیری...هر چند دور....هر چند دیر... آقا منو به حرم سبزت بپذير ما باید زمینه ساز ظهور ارباب شویم یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی                    خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی 

منم نمیزارن. 

از بس تو قلبم فشار حس میکنم که شدم مثل سگ وحشی 

فکر میکنم همه میخان بهم ضربه بزنن 

متنفر شدم از خودم

منم نمیزارن.  از بس تو قلبم فشار حس میکنم که شدم مثل سگ وحشی  فکر میکنم همه میخان بهم ضر ...

خداي مهربون که منو به عشقم نرسوند ازش مي خوام تو درد منو نکشي تو رو به عشقت برسونه هرچه زودتر

السلام عليك يا صاحب الزمان مهدي موعود عجل الله تعالي فرجه الشريف عليه السلام یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی آقا بیا دلم برات لک زده می ترسم روزی بیایی من نباشم این حسرت به دلم بمونه بیا آقا بیا اين عشق آتشين ز دلم پاك نمي شود مجنون به غير خانه عشقش نمي شود بر تخت يوسف كنعان نوشته اند هر يوسفي كه يوسف زهرا نمي شود دل از طلب ندارم تا كام من بر آيد يا جان رسد به جانان يا جان من در آيد آن دوست که دیدنش بیاراید چشم بی دیدنش از گریه نیاساید چشم ما را ز برای دیدنش باید چشم گر دوست نبیند به چه کار آید چشم در تأخیر ظهور نقش نداشته باشیم که اگه نقش داشته باشیم اون دنیا باید جواب منتظرا و خونای به ناحق ریخته شده در اثر تاخیر ظهور رو بدیم اون موقع چه جوابی خواهیم داشت می خوان هر جوری شده اسلام و مسلمون ها رو به فساد بکشن آهای اونایی که منتظر مولایید آقا جز ما شیعه ها کيو داره؟ شما رو به خدا بیایم حداقل ما نمک رو زخم مهدی فاطمه نریزیم یکم حواسمون رو جمع کنيم که امام زمان هر هفته کارنامه اعمال ما رو چک می کنه از دست خودم ناراحتم که اعمالم اصلا در شان یک منتظر نیست کمکم کن کاش می شد منم به دردت میخوردم...کاش منم تو رکابت بپذیری...هر چند دور....هر چند دیر... آقا منو به حرم سبزت بپذير ما باید زمینه ساز ظهور ارباب شویم یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی                    خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی 
خداي مهربون که منو به عشقم نرسوند ازش مي خوام تو درد منو نکشي تو رو به عشقت برسونه هرچه زودتر

مرسی عزیزم 

چند ساله دارم عذابی میکشم که نمیتونم به زبون بیارم و متاسفانه تو رفتارم نشون میدم 

من از عاشقی و خواستن فقط درد رو فهمیدم برا همین حس میکنم محبوب کسی نیستم حتی خالق

حست اشتباس به شخص اینجوری فکر‌کردم ولی خیلی خلافش رو بهم ثابت کرد خالقمون تو کدوم دین دیدی یک خدا به اون عظمت به بنده اش ابراز عشق کنه هوم؟!! ولی خدا تو قران به ما گفته 

2706