2737
2739
عنوان

لطفا راهنماییم کنید چه رفتاری برای کار مادرشوهرم نشون بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 705 بازدید | 66 پست
همیشه سعی میکنم با احترام باهاشون رفتار کنم... نمیدونی الان چه حال دارم ولی چیزی نمیگم که کدورتی پی ...

حداقل برو یه چی بگو نمیگم بی احترامی کن فقط بگو چرا نگفتین بهم نگن دوراز جون خنگه نمیفهمه دندون بجش شکسته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودشون میان میبرنش هر روز.. من که نمیتونم دم به دقیقه برم باهاش. عموش میاد دنبالش مادرجون میاد پدرجو ...

خب عزیزم برات درس عبرت بشه نفرست دفعه ی بعد اومدن دنبالش بگو مثل اون دفعه اگه افتاد بلایی سرش اومد کس جواب میده اینجوری هم میفهمن بچه امانت نبرن هم حرف دلتو گفتی 

خدایا هزاران بارشکرت

من اگه جات بودم جرررش میدادم. باید مراقب بچه بود ن اینکه بیخیالش بشه. منم یکبار رفته بودم دکتر، بچه مو گذاشته بودم پایین خونه پدرشوهرم، بهشونم گفتم خودم میام بچه رو ازتون میگیرم میبرمش بالا. ولی تا اینکه رسیدم رفتم بالا تا لباسمو عوض کنمو برم پایین بچه مو بگیرم دختر عموی شوهرم که خودش6 سالش بود بچه مو که تقریبا 2 سالش بود بزور بغلش کرده بود و از پله ها آورد بالا و گذاشت تو اتاق تا من به خودم بیام دیدم بچه ام بدبدو رفت سمت پله ها و😭😭😭😭😭😭😭از 20 تا پله غلت خورد و افتاد من فقط جیغ زدم و بیهوش، بعدش که بهوش اومدم بهم گفتن بچه رو خدا نجات داده کلی با مادر شوهرم بحث کردمو هر چی از دهنم دراومد بهش گفتم. تمام تن و بدن بچه ام کبود شده بود. الان یادش افتادم بدجور بغضم گرفت و حالم خراب شد. 😭😭😭😭😭

2728
از مادر شوهرت بپرس که ایا همچین اتفاقی افتاده یانه؟نزار فکر کنن دور از جونت خری و نفهمیدی..

ریبا مث هم نوشتیم😂😂دیدم همه گارد گرفتن وای چرا وای چرا نگو خونه ماملنتم بود همینجوری میکردی؟ازاین طرف قضیه نگاه نمیکنن ک اگه ایا خونه مادرش این اتفاق میفتاد شوهذس همینقد ریلکس و اروم رفتار میکرد ک ب خانواده مادر خانومش برنخوره؟والا چتونه شما همش میگین چیزی نگو نه اتفاقا برو بگو گلایه هم بکن چرا نگفتین بهم بچه چندساعته بیقراری میکنه

ریبا مث هم نوشتیم😂😂دیدم همه گارد گرفتن وای چرا وای چرا نگو خونه ماملنتم بود همینجوری میکردی؟ازاین ...

نمیدونی چیشد کههههه  من چیزی نگفتم فقط گفتم دندونش نیست و شکسته و... مادرشوهرمم گفت نمیدونم اومدم خونه شوهرم اومد دید دندون بچه شکسته قیامت شدددد داد و بیداد منم گفتم پایین بوده اینجور شده زنگ زد بهشون اینقدر داد و بیداد کرد که چرا دندون بچمو شکستین و هیچی نمیگین و‌...ولی خودم اصلا دلم نمیخواست اینجور بشه

اینکه خودتو جلو بعضی آدما بزنی به نفهمی خودش کلی فهمه:)
پایینایا چرا افتادن؟یه دکتر میبردی خب

نمیدونم زود دراومد زودم افتادن دکترم بردم گفتن اشکال نداره اینا شیریه... بچم اصلا دندون جدو دیگه نداره یه دونش میونده😭😭

عزیزم بچتو هیچ وقت تنهایی نفرست جایی که چندتا بچه دیگه هم هستن و کسی مراقبش نیست الان هرچقدر گله کنی ...

گردن نمیگرن میگن ما نفهمیدیم اصلا حتما بالا بوده اینجور شده... وای شوهرم اومد دعواا کرد اعصاب برام نمونده حالا دندون بچمو شکستن تا سه چهار ماهم قهر هستن و طلبکار

2738
ببخشیدا بجای دق کردن بچتو تنها نفرس جایی من خیلی مخالف این کارم.... حالام دیرنشده خیلی جدی به مادرشو ...

اصلا گردن نمیگیرن 

میگم دندون بچه شکسته و از پایین که اومده گریه میکرده و... میگه حتما دیروز شکسته یا ته دیگ خورده...

بچه دو ساله ته دیگ‌ میخوره؟؟

از مادر شوهرت بپرس که ایا همچین اتفاقی افتاده یانه؟نزار فکر کنن دور از جونت خری و نفهمیدی..

گردن نمیگیرن  میگه ما نفهمیدیم...

درصورتی که دختر برادرشوهرم گفت دهنش پر خون شده   عمشون دندونو تو دهنش در آورده و ....

من اگه جات بودم جرررش میدادم. باید مراقب بچه بود ن اینکه بیخیالش بشه. منم یکبار رفته بودم دکتر، بچه ...

واییی عزیزم خدا رحم کرده..

اینا لباس شرمنده شدن طلبکار شدن... حالا تا چهار ماهم قهر و قهر کشی داریم... دعا کن زودتر یه خونه دست و پا کنیم از اینجا نجات پیدا کنم

واییی عزیزم خدا رحم کرده.. اینا لباس شرمنده شدن طلبکار شدن... حالا تا چهار ماهم قهر و قهر کشی داریم ...

انشاالله که خودت صاحب خونه بشی. منم بعداز هفت سال اذیت و آزار از دست شوهر معتادمو مادرشوهر عوضیم، جدا شدم. 

گردن نمیگرن میگن ما نفهمیدیم اصلا حتما بالا بوده اینجور شده... وای شوهرم اومد دعواا کرد اعصاب برام ن ...

بگو من حقیقت رو میدونم شما بمونید و وحدانتون بذار قهر باشن من دوساله قهرم هرروز حالم بهتر از دیروزه 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
انشاالله که خودت صاحب خونه بشی. منم بعداز هفت سال اذیت و آزار از دست شوهر معتادمو مادرشوهر عوضیم، جد ...

انشالله.متاسفم برای جوونیت که به پای ادمای اشتباه نابود شد... منم پنجاه پنجاهم تو این زندگی اصلا آرامش ندارم.

واییی عزیزم خدا رحم کرده.. اینا لباس شرمنده شدن طلبکار شدن... حالا تا چهار ماهم قهر و قهر کشی داریم ...

هر چی به پدر شوهرم میگفتم مارو از خونش بیرون کنه، قبول نمیکردن، مادرشوهرم بدترین بلاها و سرم آورد، آخر هم بعد هفت سال منو از بچه هام جدا کرد. خدا الهی ازش نگذره. هر چن که هم دخترش و هم عروس دیگه اش هم با بچه طلاق گرفتن و الان داره 4 تا بچه رو تو خونه اش بزرگ میکنه. 

2706