2733
2739
عنوان

لطفا راهنماییم کنید چه رفتاری برای کار مادرشوهرم نشون بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 705 بازدید | 66 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
میفهممت ولی دیگه چه میشه کرد همین سکوتت بهترین کاره

همیشه سعی میکنم با احترام باهاشون رفتار کنم...

نمیدونی الان چه حال دارم ولی چیزی نمیگم که کدورتی پیش نیاد

اینکه خودتو جلو بعضی آدما بزنی به نفهمی خودش کلی فهمه:)
خودشون میان میبرنش هر روز.. من که نمیتونم دم به دقیقه برم باهاش. عموش میاد دنبالش مادرجون میاد پدرجو ...

نده ببرنش الان بگو بابت این قضیه هم نمیذارم ببریدش

عمه جونم دلم برات تنگ شد چقد زود رفتی پیش خدا روزی نیست که یادت نباشم 
2740

عزیزم بچتو هیچ وقت تنهایی نفرست جایی که چندتا بچه دیگه هم هستن و کسی مراقبش نیست الان هرچقدر گله کنی میگن اتفاق افتاده دیگه تازه طلبکارم میشن میتونی یه مدت سذسنگین باشی بچه رو هم اصلا دیگه نفرست حتی اومدن ببرن نده 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

همینه میگن بچه کسی سخته نگه داری

جان مادر تو آمدی تا هر لحظه بهانه ای برای خندیدن داشته باشم،پسر قششنگم،مواظب خودت باش جان مادر(کسی ‌سوال‌ می‌کند به خاطر چه زنده‌ ای؟و من برای زندگی تو را بهانه می‌کنم)
دارم‌دق میکنمممممم

ببخشیدا بجای دق کردن بچتو تنها نفرس جایی من خیلی مخالف این کارم.... حالام دیرنشده خیلی جدی به مادرشوهرت بگو دستت دردنکنه توقع نداشتم ازتون

خدایا هزاران بارشکرت

تقصیر اونا که نبوده شاید خود مادرشوهرتم ندونه یا روش نشه بهت بگه بترسه بگی مراقب بچم نبودن 

بی نیازم از هر نگاهی جزخدا  ... 😊تنها تکیه گاه زندگیم خداست 💝که اگه روش رو ازم برگردونه با مخ خوردم زمین   تمام امیدم اینه که روزای سختم رو میبینه ،صدا زدنامو ،کمک خواستنامو میشنوه ،شکر کردنامو ،تلاشامو  و...خلاصه حواسش شش دونگ جمعمه 💪همیناس که منو از دستی که موقع غرق شدنم سمتم دراز میشه مطمئن می کنه 🌿.
2706