2733
2734
عنوان

لطفا راهنماییم کنید چه رفتاری برای کار مادرشوهرم نشون بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 705 بازدید | 66 پست
بگو من حقیقت رو میدونم شما بمونید و وحدانتون بذار قهر باشن من دوساله قهرم هرروز حالم بهتر از دیروزه& ...

ما تو یه خونه ایم میرو رو اعصابم اذیت نیشم همش باید ببینمشون و اونا رو برگردونن...

دعا کن خدا به منم یه خونه بده و نجات پیدا کنم...

اینکه خودتو جلو بعضی آدما بزنی به نفهمی خودش کلی فهمه:)
هر چی به پدر شوهرم میگفتم مارو از خونش بیرون کنه، قبول نمیکردن، مادرشوهرم بدترین بلاها و سرم آورد، آ ...

جدا شدی؟؟؟

متاسفم عزیزم... انشالله خدا برات بهترینها رو رقم بزنه بعد از این

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله.متاسفم برای جوونیت که به پای ادمای اشتباه نابود شد... منم پنجاه پنجاهم تو این زندگی اصلا آرا ...

منکه اصلا یک روز ار دستش آرامش نداشتم. دائما برای تنم چوب و کتک درست می‌کرد. زنگ میزد به پسرش کلی پشت سرم دروغ بهش میگفت تا منو بزنه و همینم شد. تمام بدنم تو اون هفت سال سیاه و کبود بود. خیلی برام سخت گذشت. میتونم بگم که فقط خدا منو نجات داد. اگه بخوام زندگی نامه خودمو بگم میشه یه رمان. حالشون نمیکنم. هر چند تاوان کاراشونو پس دادن ولی بازم دلم خنک نشد. چون علاوه بر پسرم که 6 سالش بود دختر 6 ماهه مو ازم گرفت و هیچوقت نذاشت بچه هامو ببینم😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭خدا الهی ازشون نگذره. 

2731
منکه اصلا یک روز ار دستش آرامش نداشتم. دائما برای تنم چوب و کتک درست می‌کرد. زنگ میزد به پسرش کلی پش ...

بمیرم برای دلت عزیزم.... خیلی خیلی ناراحتت شدم.  خدا بزرگه غصه نخور...

آره جدا شدم عزیزم

زنوگی همچنان‌جریان‌داره. سعی کن زندگیتو از اول بسازی و دیگه اینقدر به گذشته فکر نکن... ما مجبوریم‌به ادامه دادن زندگی پس بهتره که خوب بگزرونیمش....

از ته دلم دعا میکنم‌خدا دلتو اروم‌کنه و هرچی خوبیه تو سرنوشتت بزاره...