2733
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
معلمی چرا انقدر طرفدار داره؟🤔🤔 بمن پول بدن بگن بیا معلم شو بخدا نمیشم

کار دیگه ای نیس استخدامی های دیگه که یه نفر یه نفر می‌گیرن من کخ خودم زیاد دوس ندارم ولی شوهرم و خانوادش تیکه میندازن 

2740

سلام عزیزم، راستش من وقتی میخواستم برم دانشگاه، فرهنگیان قبول شدم حتی مصاحبه هم رفتم و قبول شدم ولی لحظه اخر توی کارنامه سبز دیدم بیهوشی ام اوردم حتی یک لحظه ام درنگ نکردم و اومدم تو اینکار، الآنم خیلی خداروشکر میکنم که مسیر منو عوض کرد و نرفتم فرهنگیان، ولی اینجا میبینم همه عشق معلمی هستن خیلی تعجب میکنم🫠 درکل اگه واقعا دوستش داری الهی بهش برسی من که از سر ناچاری میخواستم برم😘😂

دوستای عزیزم من کارشناس بیهوشی شاغل در مرکز جراحی زیبایی هستم، اگه سوال درمورد عمل های زیبایی داشتین روی من حساب کنین😍👩🏻‍⚕️
دبیری شرکت کردی یا ابتدایی

آموزگاری شرکت کردم قبول نشدم دو امتیاز کم آوردم 

الان امیدم به پرورشی هست 

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
کار دیگه ای نیس استخدامی های دیگه که یه نفر یه نفر می‌گیرن من کخ خودم زیاد دوس ندارم ولی شوهرم و خان ...

بانک تامین اجتماعی دیوان این همه شغل با آزمون

تازه تو بری تو این ارگان ها ۷ سال کار کنی اندازه ۳۰ سال معلم در میاری

سلام عزیزم، راستش من وقتی میخواستم برم دانشگاه، فرهنگیان قبول شدم حتی مصاحبه هم رفتم و قبول شدم ولی ...

منم از ناچاری هستش وگرنه وکالت  هم قبول شدم الان کاراموزیم شروع شده ولی میخوام انصراف بدم 

2706