2733
2734

اون موقع مثل احمقا گولم زدن و گفتن کاریش نداشته باش به خاطر پدر شوهرت خدایی نکرده سکته می‌کنه بعد میگن این دوتا عروس پدر شوهرشونو به کشتن دادن،و من کوتاه اومدم به خاطر خدا وپدر شوهرم ولی دیشب بازم شنیدم پشت سرم حرف زده و حرف‌های ناجور زده و من ‌خوام برم خونشون هرچی از دهنم بیاد بهش بگم بازم این مادر شوهرم نمی‌ذاره میگه آبرومون میره،حتی شوهرم هم نمی‌ذاره میگه اجازه نداری بری در خونشون اونی که عذاب می‌کشه منم ولی حق و اجازه دفاع از خودمو ندارم خیلی ناراحتم و خیلی خودمو کوچیک می‌بینم که نمی‌تونم از خودم دفاع کنم همش میگن صبر کن،طلاقش میدیم از شرش خلاص می‌شیم،من اصلاً با شوهرش حرفم نمی‌زنم حتی سلام علیکم باهاش ندارم می‌دونم این زن چشه 😤

بیماره

خدایا خواهر کوچیکه هم صاحب خونه بشه الهی آمین😍 ‏یه چیزایی رو نمیشه تو مدرسه و دانشگاه، کف خیابونا و دوردورها یا تو مهمونی و جمع دوست‌ها یاد گرفت، باید سر سفره‌ی پدر و مادرت یاد بگیری.مثل حیا، شرف، حرمت، نجابت، مردونگی و تعهد!
2731

یه بیمار روانی که معلومه همه میشناسنش زدن نداره

ولش کن

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
2706