2733
2739
عنوان

مامانم ي رازي ازم مبدونه ك من نميدونم

| مشاهده متن کامل بحث + 1781 بازدید | 118 پست
مثلا اینکه مادرت قبل از بابات ازدواج کرده بوده تو بچه شوهر قبلیش هستی   دومیش اینکه شاید پرورش ...

وای یه سری دخترعموبزرگم خواست حرص آبجی کوچیکه رودربیاره گفتش توپرورشگاهی هستی

دخترعموکوچیکم توخیابون گریه تاخونه

منم گفتمش خیلی ساده وخنگی

تومث سیب ازوسط نصف شده با مادرتی

چطورنفهمیدی سرکاری  

چمدونم مثل این فیلما شاید به مرگش کمک کرده😂🤏مثلا یادتع تو سینمایی خانه پدری دختره میخواست خودکشی ک ...

ای واااای😂🤦🏻‍♀️

اسییییییی شاید بهت تجاوز شده تو کودکی😨 و الان بکارت نداری

فضل پدر چه لطفی داره واسه ما؟ که بابا فاضل بود و فرزند شده فاضلاب!                                                                 -یاس

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
ای واااای😂🤦🏻‍♀️ اسییییییی شاید بهت تجاوز شده تو کودکی😨 و الان بکارت نداری

اخه اینجوری هم اسی تقصیری نداره که باز 🤔با توجه به حرفای مامانش انگار اسی تقصیر کار بوده🤔

الکی یه چیزی میگفته بشینی منم گاهی به بچم که خیلی اذیت میکنه میگم کاری نکنی به بابات بگم او نروز چی ...

اخه عزيزم سال ها همبنو ميگف ديگ ادم ١٦/١٧ساله ك ابن حرفا رو نداره اون سنم ميگف

بعد مامان من اذيتش ميكردي فوري ميزد اصلا احتباجي ب تهديد اينجوري نداش دوبار بگم گير بدم تهديد ميكردم ي بار ديگ بپوسي ميزنمتا 😂اصلا احتياج ب اين تهديدا نداش

مادر من از بچگی بهم میگفت تو بچه ما نیستی و پرورشگاهی هستی. اینقدر عذاب کشیدم. حتی تا چند سال پیش یه ...

پروردگارا این مامانا چشونه😁

منم هر بار مامانم داداشم رو ناز می‌داد میگفتم پس من چی میگفت آخه تو رو از تو جوب پیدا کردم، شوخی بود میدونستم اما اینایی که شما میگید خیلی بده

جالب تو مریضی هم کم نیاورد و به دورغش ادامه داده

من باشم میگم چرت و پرت نگو بابا اونا دروغه دیوانه بیا منو ببر دکتر😂

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
2738
الکی یه چیزی میگفته بشینی منم گاهی به بچم که خیلی اذیت میکنه میگم کاری نکنی به بابات بگم او نروز چی ...

نکنید این کار

ازپدرنترسونید خواهشا

یه عمربه ما این حرفا روزدن ترسیدیم الکی

الان میبینم پدرم چه موجود آروم ومنطقیه

راستش خودمم همين حدسو دارم ك تجاور شده ولي اخه چرا هيچي يادم نيس

شاید بهت فشار عصبی وارد شده فراموش کردی اون یه تیکه از خاطراتتو فککنم امکانش باشه که بعد یه اتفاق خیلی سنگین و سخت فراموشی بگیری 🤔

اخه اینجوری هم اسی تقصیری نداره که باز 🤔با توجه به حرفای مامانش انگار اسی تقصیر کار بوده🤔

نه تقصیری نداره ولی تو آیندش تاثییر داره 

این مادری که اسی تعریف میکنه هیچی ازش بعید نیس...😂🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

فضل پدر چه لطفی داره واسه ما؟ که بابا فاضل بود و فرزند شده فاضلاب!                                                                 -یاس
2706