2737
2739
عنوان

مامانم ي رازي ازم مبدونه ك من نميدونم

| مشاهده متن کامل بحث + 1781 بازدید | 118 پست
توروخدا،دیگه اینجوری نگو،نگاه کن همین اسی،طفلی ازبچگی غصه میخورده،خدامیدونه،چه ضربه هایی به روح وروا ...

یه بار توضیح دادمممم

وقتی کاری میکنه که برای سلامتش مضره

شاید سالی یه بار این حرفو بزنم

وگرنه به قضاوت اطرافیان از حمله خواهرم که مشاور و مددکا اجتماعی هست یه مادر خوبم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
اخه چرا پس هيچ صحنه اي يادم نيست؟؟؟ مادرمم هيچ وقت اينطوري نبود ك بگه تنها بيرون نرو خطرناكه هميشه ...

چی بگم والا 

ولی اینکه چیزی سادت نباشه طبیعیه به خاطر شو و ترس و حمله عصبی هست 

دور ترین خاطره ای ‌که یادته واسه چندسالگیته؟؟

فضل پدر چه لطفی داره واسه ما؟ که بابا فاضل بود و فرزند شده فاضلاب!                                                                 -یاس
چی بگم والا  ولی اینکه چیزی سادت نباشه طبیعیه به خاطر شو و ترس و حمله عصبی هست  دور ترین ...

من از هر سني خاطره ياذم هس حافظم قويه

هيچ وقت تا ٥/٦سالگي تنها جايي نبودم يا اقايي ياذم نيس

بعد اونم اصلا چيزي يادم نمياد

مامانم خيلي منو ول كرده بود ميزاش از ٨سالگي تنهايي كلاس برم مشكلي نداش

اگ تجربه تجاوز داش ك ميترسيذ تنها بفرسته

ولي ميدونم وقتي ٤سالم بود نميدومم از كي ولي يكي بهم خود ارضايي ياذ داده بود

من از هر سني خاطره ياذم هس حافظم قويه هيچ وقت تا ٥/٦سالگي تنها جايي نبودم يا اقايي ياذم نيس بعد او ...

شاید خاطره مربوط به قبل از ۴ سالگیت هس 

شاید مامانت بیخیاله 

شاید متجاوز از فامیل خود مامانت بوده و.....

ولش کن اصن....از خودش بپرس و تماااام💜💜💜

یه آزمایش بکارت هم بده خیالت کامل راحت بشه

فضل پدر چه لطفی داره واسه ما؟ که بابا فاضل بود و فرزند شده فاضلاب!                                                                 -یاس
شاید خاطره مربوط به قبل از ۴ سالگیت هس  شاید مامانت بیخیاله  شاید متجاوز از فامیل خود ما ...

حتما اگ حالش ي روز رو فورم بود ميپرسم

ولي براي خودم عجيبه تو اون سن چ طوري خود ارضايي بلد بودم البتع من خودم چند سالع فهميدم كاري ك تو بچگي ميكردم خود ارضايي بوده اون موقع نميدونستم

ولي مامانم ميدونست

حالا ب هر حال اگ تهديد تو خالي نبوده باسع من حق دارم بدونم اون راز چيع

حتما اگ حالش ي روز رو فورم بود ميپرسم ولي براي خودم عجيبه تو اون سن چ طوري خود ارضايي بلد بودم البت ...

اوهوم درسته