2737
2734

سلام دوستمون زهرا از کاربرهای خوب سایت الان تو اتاق عمل هستند دوستان عزیزم

لطفا حمد شفا بخونید دعا کنید عملشون با سلامتی و موفقیت کامل انجام بشه و بعدش بهبودی کامل حاصل شده باشه و شفای کامل و عاجل پیدا کنند🤲

خیلی ممنونم لطف میکنید

الهی خودتون و عزیزانتون در پناه خداوند مهربون و ائمه اطهار سلامت و شاد و عاقبت بخیر  باشید 💞 

التماس دعا

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت

@مامان،مهدیار    

@کنکورکنکور    

@دلخوشی1    

@درمسیرخدا    

@anabelkatanchi    

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

✔️

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙
2731

@جان_و_جهانم    

@عطر_رویا    

@دختر_اردیبهشتم    

@ریوار    

@رایحه_بهشت    

@کاربریپاکشده    

@mozhgan_0075    

@__banooo2__    

@sky9301    

@پرتقالتامسونم    

@جان_و_جهانم     @عطر_رویا     @دختر_اردیبهشتم     @ریوار &n ...

چشم حتما خواهر جانم

ان شاء الله شفای عاجل 🤲

🌹اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🌹

🌹اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُم🌹

مریم خانم 💖 💞💖چو عقیقی به نگینی💍یارا تو همینی💖سوغات تویی که اینچنین شیرینی💖عشقیست اگر به سلطنت بنشینی💕تو که پیروز نبردی 💕 یارا تو چه کردی 💖 هر لحظه به دور هر دومان میگردی💞 جانیست که از عشق بدرآوردی💞صدساله بشی یارم❤ دوران خوشی یارم❤ از هر چه که میخواهم دارد همه چی یارم ❤ صد ساله بشی یارم ❤ افسانه بسیارم ❤ آزار تو دربارم ای حضرت دلدارم❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
2738
@تبسم288     @ایسان234     @نون_بربریییی    

🌷🌷🌷🌱🌱🌱

ممنون که بفکرش بودی ولی یکم ازت دلشکسته شدن

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨(⌒‐⌒)
@کاربریپاکشده     @mozhgan_0075     @__banooo2__     @sky9301 ...

سلام گلم. چشم حتما

الهی که خدا خودش کمک حالش باشه

بسم الله الرحمن الرحیم

الحمدلله رب العالمین الرحمن الرحیم مالک یوم الدین ایاک نعبد و ایاک نستعین اهدناالصراط المستقیم صراط الذین انعمت علیهم غیرالمغضوب علیهم ولا الضالین

وزن اولیه ۷۴ ↩️وزن هدف ۵۷ ↩️وزن فعلی ۶۱                               ...سنگ در آب می اندازم و میپندارم که با این سنگ زدن ماه به هم میریزد...کی به انداختن سنگ پیاپی در آب، ماه را میشود از حافظه آب گرفت...  شازده کوچولو پرسید: غم انگیزتر از اینکه بیای و کسی خوشحال نشه چیه؟ روباه گفت: بری و کسی متوجه نشه...!!!  پشت هر مرد موفق زنی است که خیالش از مردانگی جمع است...

@eliott93    

@منتظرررررظهور    

@بانویتابستون۷۱    

@هر_سقوطی_پایان_نیس    

چشم حتما خواهر جانم ان شاء الله شفای عاجل 🤲   🌹اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَم ...

خیلی ممنونم خواهر گلم 💙

🌷🌷🌷🌱🌱🌱 ممنون که بفکرش بودی ولی یکم ازت دلشکسته شدن

خواهش میکنم عزیزم 

اون ماجراها دیگه از نظر من تموم شده هست و نمی‌خوام دیگه تکرار و ناراحتی بیشتر بشه خواهر 

دیروزم با هم صحبت کردیم و دعای سلامتی و خیر براشون کردم 

2706