2752
2734

سلام دوستمون زهرا از کاربرهای خوب سایت الان تو اتاق عمل هستند دوستان عزیزم

لطفا حمد شفا بخونید دعا کنید عملشون با سلامتی و موفقیت کامل انجام بشه و بعدش بهبودی کامل حاصل شده باشه و شفای کامل و عاجل پیدا کنند🤲

خیلی ممنونم لطف میکنید

الهی خودتون و عزیزانتون در پناه خداوند مهربون و ائمه اطهار سلامت و شاد و عاقبت بخیر  باشید 💞 

التماس دعا

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت

@مامان،مهدیار    

@کنکورکنکور    

@دلخوشی1    

@درمسیرخدا    

@anabelkatanchi    

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

✔️

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙به هر روشی که بلدین با امام جانمان صحبت کنین. اگر قلمی دارین.اگر آهنگسازین، اگر فروشنده این اگر معلمین،اگر خانه دارین،اگر کارمندی،وقت بزارین و یک کار رو نذر امام زمان عج الله کنین. نذر اینکه به این معنا که من اینکارو انجام میدم و تقدیم میکنم به شما خوبتر از تمام خوبهای عالماگر غمی دارین اول به اطلاع امام جانمان برسونیناگر شاد هستین اول به اقاجانمان بگید. یک یار بی نظیره✔️و اینکه هرلحظه فرصت کردین در شادی و غم با خداوند درددل کنین،و یادمون باشه عشق اول از خداوند نشات میگیره. یعنی حب اول از خداست. اون عاشق ماست که ما جذبش میشیم. 

@جان_و_جهانم    

@عطر_رویا    

@دختر_اردیبهشتم    

@ریوار    

@رایحه_بهشت    

@کاربریپاکشده    

@mozhgan_0075    

@__banooo2__    

@sky9301    

@پرتقالتامسونم    

@جان_و_جهانم     @عطر_رویا     @دختر_اردیبهشتم     @ریوار &n ...

چشم حتما خواهر جانم

ان شاء الله شفای عاجل 🤲

🌹اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🌹

🌹اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُم🌹

پروفایل خودمم 👈 مریم خانومِ گل🌹#این غدیر با امام زمان 💖# غدیری ام 💖❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤
@تبسم288     @ایسان234     @نون_بربریییی    

🌷🌷🌷🌱🌱🌱

ممنون که بفکرش بودی ولی یکم ازت دلشکسته شدن

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
@کاربریپاکشده     @mozhgan_0075     @__banooo2__     @sky9301 ...

سلام گلم. چشم حتما

الهی که خدا خودش کمک حالش باشه

بسم الله الرحمن الرحیم

الحمدلله رب العالمین الرحمن الرحیم مالک یوم الدین ایاک نعبد و ایاک نستعین اهدناالصراط المستقیم صراط الذین انعمت علیهم غیرالمغضوب علیهم ولا الضالین

وزن اولیه ۷۴ ↩️وزن هدف ۵۷ ↩️وزن فعلی ۶۱                               ...سنگ در آب می اندازم و میپندارم که با این سنگ زدن ماه به هم میریزد...کی به انداختن سنگ پیاپی در آب، ماه را میشود از حافظه آب گرفت...  شازده کوچولو پرسید: غم انگیزتر از اینکه بیای و کسی خوشحال نشه چیه؟ روباه گفت: بری و کسی متوجه نشه...!!!  پشت هر مرد موفق زنی است که خیالش از مردانگی جمع است...

@eliott93    

@منتظرررررظهور    

@بانویتابستون۷۱    

@هر_سقوطی_پایان_نیس    

چشم حتما خواهر جانم ان شاء الله شفای عاجل 🤲   🌹اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَم ...

خیلی ممنونم خواهر گلم 💙

🌷🌷🌷🌱🌱🌱 ممنون که بفکرش بودی ولی یکم ازت دلشکسته شدن

خواهش میکنم عزیزم 

اون ماجراها دیگه از نظر من تموم شده هست و نمی‌خوام دیگه تکرار و ناراحتی بیشتر بشه خواهر 

دیروزم با هم صحبت کردیم و دعای سلامتی و خیر براشون کردم 

2706