2726
عنوان

مامانم ي رازي ازم مبدونه ك من نميدونم

| مشاهده متن کامل بحث + 1781 بازدید | 118 پست
بخدا خودمم ميترسم كسيو هل داده باشع مرده باسه اما هيچكدوم از دوستام بچه از دست ندادن ك بگم بازي ميك ...

نمیدونم والا حسم رو تجاوزه😔

فضل پدر چه لطفی داره واسه ما؟ که بابا فاضل بود و فرزند شده فاضلاب!                                                                 -یاس

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نمیدونم والا حسم رو تجاوزه😔

اخه چرا پس هيچ صحنه اي يادم نيست؟؟؟

مادرمم هيچ وقت اينطوري نبود ك بگه تنها بيرون نرو خطرناكه هميشه خيلي راحت منو تنها ميزاشت

اگ تحربه تحاوز داشتم بايذ خيلي احتياط ميكرذ ذيگ

2728

مثلا شاید تو بچگی شاشو بودی،ایشون میدونه دیگه

اینکه الان دوباره با یه کاربری جدید اومدم نی نی سایت فقط یه دلیل داره،اینکه یه روزی،یه جایی ،بخونم اون کاربر تاپیک زده و گفته که گرفتار شده،دلم خنک بشه ،کاربر vorojak,یا هر آشغال دیگه ای که کاربری قبلیمو ترکوند،فکر نکن شاخی،از یه جایی کارما شاختو بشکنه که از دردش بیای همینجا چس ناله کنی🤘 

منم یه خاله دارم

دو سه سالم بودم کبریت روشن خورده کنار صورتم الان یکم جاش مونده

بعد دیگه از وقتی خودمو شناختم این خالم هی بهم میگفت این جای روی صورت یه داستان داره یه رازه بعدا بزرگ شی برات میگم  (حدود ۱۰ ۱۲ سال هر ماه اینو بهم میگفت)

حالا ازش میپرسم میگم بزرگ شدم برام بگو قضیه چیه، اصلا یادش نمیاد که اون حرفارو بهم زده و در واقع قضیه خاصی نداره

خلاصه خواستم بگم بعضی ادما کرم دارن😑

آدما تو تاریکی از تنهایی نمیترسن ازینکه تنها نباشن میترسن:)
الکی یه چیزی میگفته بشینی منم گاهی به بچم که خیلی اذیت میکنه میگم کاری نکنی به بابات بگم او نروز چی ...

توروخدا،دیگه اینجوری نگو،نگاه کن همین اسی،طفلی ازبچگی غصه میخورده،خدامیدونه،چه ضربه هایی به روح وروان طفل معصوم میخوره

2706