2737
2739
عنوان

بیو چی بزارم💔😐

| مشاهده متن کامل بحث + 437 بازدید | 51 پست
عزیزم اعتماد ننت جلب کن باسن شو بسوزه ادم های باسنی

اعتماد داره نمیخام اع دس بره/:

اونقدر راحت میتونم آدمارو از زندگیم حذف کنم،که این موضوع گاهی خودمم میترسونه:)                                و لعنت بر کسانی ک مارا 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

از خاک ب خاک.از مرگ چ باک

طولانیه این ولی قشنگه .. یا پادشاه باش یا جوری راه برو که انگار برات مهم نیست پادشاه کیه

وخدایی ک بشدت کافیست😄

بیشتر چیزا امیددار بذار شادی و خوشحالی.

من شرحاسد اذا حسد🤣🤣🤣

من و خدا یه تیمیم😃

عقل من دین من است

دنیا ارزش گریه های بدو تولدمم نداشتی چه برسه بعد تولد(ووووییی از خودم درکردم بخدا)😄😄😄

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.
2728
از خاک ب خاک.از مرگ چ باک طولانیه این ولی قشنگه .. یا پادشاه باش یا جوری راه برو که انگار برات مهم ...

خیلی قشنگ بودن😍😍😍

اونقدر راحت میتونم آدمارو از زندگیم حذف کنم،که این موضوع گاهی خودمم میترسونه:)                                و لعنت بر کسانی ک مارا 
خیلی قشنگ بودن😍😍😍

خدایی؟😄خداروشکر پس

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.
خدایی؟😄خداروشکر پس

😃😍😍😍