2737
2739
عنوان

یکی میشه منو راهنمایی کنه لطفا🙏

194 بازدید | 37 پست

من یه حساب داشتم ولی الان با یه اکانت دیگه وارد شدم 

من مشکلم رو میگم لطفا راهنماییم کنید

من از یه سال پیش دوست پسر دارم و فقط مجازی باهم بودیم چون خیلی از من دوره نمیتونیم همو از نزدیک ببینیم  و پسر خوبیه فقط یه ایراد داره  درمورد چیزهای جنسی زیاد حرف میزنه واقعا عذاب میکشم چندبار جدا شدم ولی نتونستم تحمل کنم و دوباره برگشتم اولین بارمه که کسی رو دوست دارم الان واقعا نمیدونم چیکار کنم 

حرف جنسی میزنه جوری که عذابت میده دقیقا خوبیش کدوم اخلاقش میشه ؟ایراد به این بزرگی قابل چشم پوشی نیست جز شما می‌تونه با هر کس دیگه هم حرف این مدلی بزنه شما طاقتشو داری؟اگر داری ادامه بده!

اینکه رومسائل جنسی حرف میزند گزینه ازدواج نیستی براش و مشغوله بهتر بدونی و کات کنیچون مرد زندگی نیس

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حرف جنسی میزنه جوری که عذابت میده دقیقا خوبیش کدوم اخلاقش میشه ؟ایراد به این بزرگی قابل چشم پوشی نیس ...

من بخاطر این چندبار ترکش کردم ولی وقتی اون نیست انگار قلبم از جاش کنده میشه احساس خفگی و افسردگی میکنم خیلی حالم بد میشه ؛ ۲۰ سالشه میگم شاید درست بشه ولی اثری نداره خودش میگه هرکاری میکنم نمیتونم خودمو کنترل کنم نمازم میخونه ولی اونم عذاب میکشه واقعا نمیدونم چیکار کنم 

2731
اینکه رومسائل جنسی حرف میزند گزینه ازدواج نیستی براش و مشغوله بهتر بدونی و کات کنیچون مرد زندگی نیس

سنش کمه بخاطر همین میگم شاید اینجوریه ۲۰ سالشه

از طرفی خودم چندبار ترکش کردم و هربار گفتم فراموشش میکنم ولی بعد از یه هفته ده روز دوباره بهش پیام دادم واقعا میترسم اینبارم اینجور بشه 

من بخاطر این چندبار ترکش کردم ولی وقتی اون نیست انگار قلبم از جاش کنده میشه احساس خفگی و افسردگی میک ...

عزیزم شما وابسته شدی و این خیلی طبیعیه هر چقدرم بگی تلاش میکنم تو این رابطه وابسته نشم تا اول طرفم رو بشناسم نمیشه .چون اتفاق میوفته جنس زن عاطفیه کسی چهار بار بگه دوستت دارم دل می‌بنده چه برسه به شما که به سال کشیده ارتباطتون.

باید ببینی از این رابطه سرانجامی میخوای ؟که اگر میخوای من فکر نمیکنم این فرد با این مدل حرف زدن مناسب باشه .

اگر هم رابطه بی سرانجام میخوای که صرفا داری وقتت رو تلف میکنی دلت باید به حال وقتت بسوزه.

باید یه تصمیم جدی بگیری.

سنش کمه بخاطر همین میگم شاید اینجوریه ۲۰ سالشه از طرفی خودم چندبار ترکش کردم و هربار گفتم فراموش ...

وابسته دلبسته شدی اگه دلت میخواد باکسی حرف بزنی با من حرف بزن من سنگ صبورت میشم تا وقتی یه خواستگار خوب بیاد ازدواج کنی من ۱۸سال بود ازدواج کردم دانشجو هستم

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞
عزیزم شما وابسته شدی و این خیلی طبیعیه هر چقدرم بگی تلاش میکنم تو این رابطه وابسته نشم تا اول طرفم ر ...

این منم مریض کرده؛ منم دارم به چیزهای جنسی فکر میکنم باور کنید فقط اخلاقش خوبه و بقیه چیزهاش کنسله کلا 

حالم از خودم بهم میخوره چرا من نمیتونم ترکش کنم 😔

2740
وابسته دلبسته شدی اگه دلت میخواد باکسی حرف بزنی با من حرف بزن من سنگ صبورت میشم تا وقتی یه خواستگار ...

من همیشه میگم به دوست احتیاج داشتم ولی عوضش این منو پیدا کرد و اولین بار تونستم به کسی اعتماد کنم ، اولین بار بود که کسی حس کردم دوسم داره ؛ من ۲۱ سالمه ولی نمیدونم چرا مثل بچه ها وابستش شدم 😔

ببین بحث میل جنسی چیزیه که خصوصا تو این سن نمیشه جلوش رو گرفت هست و خیلی هم شدیده مخصوصا برای مردا خیلی اذیت کنندس ولی باید مدیریت بشه وگرنه به بی راهه می‌ره.نمیذاره دو طرف همدیگرو درست بشناسن باعث میشه احساسات بیش از حدی که باید جریحه دار بشن شناخت درست اتفاق نیفته

ضمن اینکه این آقا سنش خیلی کمه .که حالا بگیم نه پخته شده و عاقلانه تصمیم میگیره کنارش هم یه شیطنتی کرده!!!نه اینطور نیست اتفاقا به نظرم هدف اصلیه همون مسائل ... هست

این منم مریض کرده؛ منم دارم به چیزهای جنسی فکر میکنم باور کنید فقط اخلاقش خوبه و بقیه چیزهاش کنسله ک ...

این خیلی خوبه که آسیب این رابطه رو شناختی فهمیدی که داره بهت صدمه می‌زند .اگر زیاد فکر کنی به اینجور چیزا نمیتونی کنترلش کنی اونوقت بیا و درستش کن 

ترک عادت و دلبستگی ها همیشه سخته اما الان شما واقفی به ضرر این عادت 

شجاع باش بکن و بندازش دور تا بدتر نشده اوضاع

ببین بحث میل جنسی چیزیه که خصوصا تو این سن نمیشه جلوش رو گرفت هست و خیلی هم شدیده مخصوصا برای مردا خ ...

منم به این نتیجه رسیدم الان نمیدونم چیکار کنم اگه ترکش کنم مثل قبل میشه و حالم بد میشه و دوباره برمیگردم ولی بمونم هم زندگیم بهم میخوره کلا 😔 

من همیشه میگم به دوست احتیاج داشتم ولی عوضش این منو پیدا کرد و اولین بار تونستم به کسی اعتماد کنم ، ...

دوسال از من بزرگتری خوب حس خوبی قالب نشده بهت عزیزم

این خیلی خوبه که آسیب این رابطه رو شناختی فهمیدی که داره بهت صدمه می‌زند .اگر زیاد فکر کنی به اینجور ...

من همش تو خونه میمونم و با کسی هم راحت نمیتونم حرف بزنم انگار دارم برای همه نقش بازی میکنم فقط با اون راحت حرف میزنم و اونم بره کلا یجوری افسرده میشم که کلا نمیتونم از جام تکون بخورم😔

2706