2737
2739
عنوان

یکی میشه منو راهنمایی کنه لطفا🙏

| مشاهده متن کامل بحث + 194 بازدید | 37 پست
یعنی چی؟

یعنی حس پوچ وادادگی بی نتیجه هستش

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞
منم به این نتیجه رسیدم الان نمیدونم چیکار کنم اگه ترکش کنم مثل قبل میشه و حالم بد میشه و دوباره برمی ...

شما جوونی عزیزم تو اوج شادابی و نشاط و انرژی همسن های شما صد تا کار سالم مفرح انجام میدم وقتشونو پر میکنن چقدر خوب میتونی الان از وقتت و نیروی جوونیت استفاده بکنی .واقعا حیفه بگی این آدم که اشتباهی هم هست اگر از زندگیم بره دیگه من هیچ برنامه ای برای زندگیم ندارم.مگه چند بار ۲۱ سالگی تکرار میشه؟سر خودتو حسابی گرم کن بعدا از خودت ممنون میشی بابت تصمیمت 

ضمن اینکه به نظرم اگر امادگیش رو داری به ازدواج هم فکر کن.البته با یه آدم درست از یه راه درست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی حس پوچ وادادگی بی نتیجه هستش

افسردگی دارم و آدم بی اعتمادیم کلا ولی به این فقط اعتماد دارم البته هم میدونم واقعا پسر بدی نیست بیچاره نمیتونه خودشو کنترل کنه 

من همش تو خونه میمونم و با کسی هم راحت نمیتونم حرف بزنم انگار دارم برای همه نقش بازی میکنم فقط با او ...

به هر حال باید یه جوری عاداتت رو عوض بکنی که دچار اون افسردگی بعد از رابطه نشی .تو این قضیه فقط خودت میتونی کمک بکنی به خودت

2731
شما جوونی عزیزم تو اوج شادابی و نشاط و انرژی همسن های شما صد تا کار سالم مفرح انجام میدم وقتشونو پر ...

من باید درس بخونم و نمیتونم اتاقم رو ترک کنم برای همین همش به فکر اون میوفتم 

ازدواج به هیچ عنوان نمیکنم عزیزم

افسردگی دارم و آدم بی اعتمادیم کلا ولی به این فقط اعتماد دارم البته هم میدونم واقعا پسر بدی نیست بیچ ...

اسیر ترحمی

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞
من باید درس بخونم و نمیتونم اتاقم رو ترک کنم برای همین همش به فکر اون میوفتم  ازدواج به هیچ ...

کارای دیگه هم جزو برنامت قرار بده مسلما درس خوندنی که حواست پرته  نتیجه نمیده عوضش اگر کار های دیگه هم به خصوص بیرون خونه انجام بدی بخشی از فکرتو مشغول میکنن .

2740
من باید درس بخونم و نمیتونم اتاقم رو ترک کنم برای همین همش به فکر اون میوفتم  ازدواج به هیچ ...

ازدواج هم نمی‌دونم به چه علت میگی به هیچ وجه اما ازدواج با آدم درست و همراه هم از نظر روحی آدم رو تأمین می‌کنه نیاز های عاطفی و حس حمایتی که یک زن نیاز داره و هم اتفاقا آدم رو راحت تر به اهدافش می‌رسونه 

کارای دیگه هم جزو برنامت قرار بده مسلما درس خوندنی که حواست پرته  نتیجه نمیده عوضش اگر کار های ...

بله باید حتما این کارو انجام بدم 

بعضی وقتا دلم میخواد با کسی حرف بزنم به دور از اینکه فکر کنم آیا اون آدم از احساسات من سواستفاده میکنه یا نه؛ البته خانواده ام خیلی آدمای خوبی هستند ولی من به هیچ کس اعتماد ندارم و نمیتونم راحت باهاشون حرف بزنم 

برام خیلی سخته ترکش کنم دلم براش تنگ میشه😔

ازدواج هم نمی‌دونم به چه علت میگی به هیچ وجه اما ازدواج با آدم درست و همراه هم از نظر روحی آدم رو تأ ...

نه واقعا ارزش نداره بخاطر ازدواج خودمو اسیر این زندگی کنم ؛ من هنوز خودمو اونقدر بالغ نمیدونم که وارد زندگی زناشویی بشم و از طرفی نمیخوام اینجا بمونم میخوام برای همیشه از ایران برم و تنها رفتن بهتره 

بله باید حتما این کارو انجام بدم  بعضی وقتا دلم میخواد با کسی حرف بزنم به دور از اینکه فکر کنم ...

مشکلت رو اگر تونستی همین که میگی نمیتونم اعتماد بکنم با یک مشاور درمیون بذار تمرین میدن برای اینجور مواقع که حس اعتماد برگرده

حالا نمی‌دونم چرا اعتماد نداری شاید چیز خاصی دیدی اما به هر حال همه آدما مثل هم نیستن .خیلی آدمای خوب و پاک تو دنیا وجود داره :)

مشکلت رو اگر تونستی همین که میگی نمیتونم اعتماد بکنم با یک مشاور درمیون بذار تمرین میدن برای اینجور ...

حتی نمیتونم به مشاور هم بگم 

مثلا مطمعنم اگه به خواهرم بگم به هیچ کس نمیگه ولی اصلا نمیتونم بگم همش با همه رسمی حرف میزنم انگار دوست ندارم وارد دایره امن من بشن 

نه واقعا ارزش نداره بخاطر ازدواج خودمو اسیر این زندگی کنم ؛ من هنوز خودمو اونقدر بالغ نمیدونم که وار ...

اگر آمادگی نداری که هیچی 

من کلا خیلی روحم ازدواجیه حالا بخوام از مزایای ازدواج بگم دیگه نمیتونی از بالا منبر منو بیاری پایین  کلا به نظرم حلال همه مشکلاتی که میگی ازدواجه  ازدواج خوب نه از این شوهرا که خودشون دردسر تازن  

ان شاء الله هر کجا هستی موفق باشی

حتی نمیتونم به مشاور هم بگم  مثلا مطمعنم اگه به خواهرم بگم به هیچ کس نمیگه ولی اصلا نمیتونم ...

همون طور که موقع مریضی اعتماد میکنی به دکتر می‌دونی به داروش نیاز داری اینجا دیگه یکم گاردت رو باز کن شما به حرفایی مشاور مثل همون قرص و آمپول نیاز داری .

2706