2237
2217
😂😂😂باید کوتاه باشع معلوم شه😂😂😂

به نام خدا 😄بذار مالا خودمو ببینم الان میگم بهت

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.
الهی عزیزم🥺 ولی سعی کن حرف هیچ کس ب رگ های پای چپت هم نباشه 

ب پشم پای چپمم نیس ولی ب ننم میگ/:

ننمم رو این چیزا حساسسسس

همه اع دم دنبال منفعت خدشون./:   یه بنده خدا

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

چن تا که گفتن براشون ریپ زدم گفتم میزارم 

ولی اینی ک گذاشتم ب اینا ربط داره

ی چیز متفاوت باشه ک بعد ی مدت اینارو بزارم تکراری نشه

2240

از خاک ب خاک.از مرگ چ باک

طولانیه این ولی قشنگه .. یا پادشاه باش یا جوری راه برو که انگار برات مهم نیست پادشاه کیه

وخدایی ک بشدت کافیست😄

بیشتر چیزا امیددار بذار شادی و خوشحالی.

من شرحاسد اذا حسد🤣🤣🤣

من و خدا یه تیمیم😃

عقل من دین من است

دنیا ارزش گریه های بدو تولدمم نداشتی چه برسه بعد تولد(ووووییی از خودم درکردم بخدا)😄😄😄

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.
از خاک ب خاک.از مرگ چ باک طولانیه این ولی قشنگه .. یا پادشاه باش یا جوری راه برو که انگار برات مهم ...

خیلی قشنگ بودن😍😍😍

2238
خیلی قشنگ بودن😍😍😍

خدایی؟😄خداروشکر پس