2733
2734
عنوان

بیو چی بزارم💔😐

| مشاهده متن کامل بحث + 433 بازدید | 51 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهترین بیو😂

😄😄اخه بچه ها هرچی میگن استارتر میگه طولانیه.گفتم‌بگم سلام دیگه نتونه بهانه بیاره😁😁😁

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.
2731
𝐿𝑒𝐴𝑅𝑁 𝑇𝑂 𝐵𝑒 𝑎𝐿𝑜𝑁𝑒 𝐵𝐸𝑐𝐴𝑈𝑆𝐸 𝑛𝑜𝑇 𝐸𝑣𝐸𝑟𝑌𝑜𝑛𝑒 𝑊𝑖𝑙𝐿 𝑠𝑇𝑎𝑦 ✨ [ یاد بگ ...

اینو میزارمممممم

اونقدر راحت میتونم آدمارو از زندگیم حذف کنم،که این موضوع گاهی خودمم میترسونه:)                                و لعنت بر کسانی ک مارا 
عاشقونه بزار همه پشماشون بریزع اینم دپ اُسکار غم انگیزترین جمله میرسه به: " چون تو دختری "

خانواده ننم حرف در میارن عاشقونه بزارم

اینو بعد دو سع روز ک قبلیو گذاشتم میزارم

اونقدر راحت میتونم آدمارو از زندگیم حذف کنم،که این موضوع گاهی خودمم میترسونه:)                                و لعنت بر کسانی ک مارا 
ᴛʜᴇʏ ʟᴇᴀᴠᴇ ᴜ ɪғ ᴜ ᴀʀᴇ ɴᴏ ᴍᴏʀᴇ 𝗨𝗦𝗘𝗙𝗨𝗟 𝗧𝗢 𝗧𝗛𝗘𝗠 به نفعشون که نباشی ازت دور میشن...!

وایییییی اینم میزارممم خعلی خبه

2738
الان دپ بودنت با سینگلیت رابطع مستقیم داره🤣🤣🤣🤣

🤣🤣🤣🤣🤣سینگلم دگ کاری ام نمشه کرد

😄😄اخه بچه ها هرچی میگن استارتر میگه طولانیه.گفتم‌بگم سلام دیگه نتونه بهانه بیاره😁😁😁

😂😂😂باید کوتاه باشع معلوم شه😂😂😂

😂😂😂باید کوتاه باشع معلوم شه😂😂😂

به نام خدا 😄بذار مالا خودمو ببینم الان میگم بهت

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.
الهی عزیزم🥺 ولی سعی کن حرف هیچ کس ب رگ های پای چپت هم نباشه 

ب پشم پای چپمم نیس ولی ب ننم میگ/:

ننمم رو این چیزا حساسسسس

چن تا که گفتن براشون ریپ زدم گفتم میزارم 

ولی اینی ک گذاشتم ب اینا ربط داره

ی چیز متفاوت باشه ک بعد ی مدت اینارو بزارم تکراری نشه

2706