2733
2734
عنوان

بیو چی بزارم💔😐

| مشاهده متن کامل بحث + 433 بازدید | 51 پست
عزیزم اعتماد ننت جلب کن باسن شو بسوزه ادم های باسنی

اعتماد داره نمیخام اع دس بره/:

اونقدر راحت میتونم آدمارو از زندگیم حذف کنم،که این موضوع گاهی خودمم میترسونه:)                                و لعنت بر کسانی ک مارا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از خاک ب خاک.از مرگ چ باک

طولانیه این ولی قشنگه .. یا پادشاه باش یا جوری راه برو که انگار برات مهم نیست پادشاه کیه

وخدایی ک بشدت کافیست😄

بیشتر چیزا امیددار بذار شادی و خوشحالی.

من شرحاسد اذا حسد🤣🤣🤣

من و خدا یه تیمیم😃

عقل من دین من است

دنیا ارزش گریه های بدو تولدمم نداشتی چه برسه بعد تولد(ووووییی از خودم درکردم بخدا)😄😄😄

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.
2728
از خاک ب خاک.از مرگ چ باک طولانیه این ولی قشنگه .. یا پادشاه باش یا جوری راه برو که انگار برات مهم ...

خیلی قشنگ بودن😍😍😍

اونقدر راحت میتونم آدمارو از زندگیم حذف کنم،که این موضوع گاهی خودمم میترسونه:)                                و لعنت بر کسانی ک مارا 
خیلی قشنگ بودن😍😍😍

خدایی؟😄خداروشکر پس

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.
خدایی؟😄خداروشکر پس

😃😍😍😍