2733
2739
عنوان

فقط کنکوریا و پشت کنکوریا بیان فقطططط😐😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1292 بازدید | 170 پست
خب شما اختصاصی هارو شروع کن به خوندن،تا درست تموم که شد کنکور بدی درصد بالا بزنی..به حواشی فکر نکن.. ...

عزیزم سال دیگ معدلت هم پایین ۱۹ باشه شانس رشته خوب نداری 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️فقط ب اختصاصی تنها نیست ک 

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀
یسریا میگن نهایی یسریا میگن هر سه سال تکلیفشون با خودشونم مشخص نی:)

اَیییییییی خِداااااااا

ی دیوار بدین من یرمو بکوبک بهش🤦🏾‍♂️🤦🏾‍♂️🤦🏾‍♂️

بمیرید، بمیرید، وزین مرگ مترسید ... کزین خاک برایید، سماوات بگیرید (مولانا) ❤️🍎... 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه بابا شوهر می خوای چی کار  اون دفعه هم بهت گفتم با یه مشاور کنکور مشورت کن این قدر حرص وجوش ...

اصلا برام مهم نیست مریض بشم این دنیای مسخره ارزوم مرگه توش

2728
یا خداااا من جیکار کنمممممممم لین چ شانسیه من دارمممممم

حالا نمیخوام نا امیدت کنم ولی دارن طرح جدید میدن که ظرفیت پزشکی زیاد بشه به طبع سهمیه ها بیشتر میشه:/

تازه دندانپزشک و پزشک بمدت دوبرابر مدت تحصیل حق مطب ندارن 

تازه بسیج دانشجویی یسری از دانشگاها نامه زدن که ظرفیت رشته پزشکی بره بالا

زیبا نیس؟💔

Take me to church/I'll worship like a dog in the shrine of your lies/I'll tell you my sins,and you can sharpen your knife/Offer me that deathless death/Oh good God,let me give you my life🖤
اَیییییییی خِداااااااا ی دیوار بدین من یرمو بکوبک بهش🤦🏾‍♂️🤦🏾‍♂️🤦🏾‍♂️

من خوشحال بودم از شر سنجش و اموزش پرورش راحت شدم مجلس کمر بسته به قتل ما :/ ول نمیکنه هر روز یه تز جدید

Take me to church/I'll worship like a dog in the shrine of your lies/I'll tell you my sins,and you can sharpen your knife/Offer me that deathless death/Oh good God,let me give you my life🖤
با رتبه بالا ۱۸نمیتونی سه رقمی بیاری طبق مصوبه جدید فقط بیست ته تهش ۱۹.۹یا ۱۹.۸

یا خدا بچه ها جیکار کنم😔😔😔😔🤕🤕🤕🤕🤕🤕🤕

2740
عزیزم من رشتم انسانیه هاااا هدفمم فرهنگیان🌟

تو انسانی فرهنگیان تاپه :)))

تو هر رشته ای بیخیال تاپا شین اگه معدلتون بیست نیس:/

یا خدا بچه ها جیکار کنم😔😔😔😔🤕🤕🤕🤕🤕🤕🤕

دعا کنیم یجوری بشه نتونن اجرا کنن این طرحا و مصوبه هارو کار دیگه ای از دستمون برنمیاد که:/

تو تلاشتو همین امسال بکن

اگر نشستی سال دیگه بشه شروع کنی مطمئن باش هیچی نمیشی،مث من هی گفتم سال دیگه ،سال دیگه شد نخوندم باز

کسی ک میگه سال دیگه میخونم همین امسال هم میخونه ی درصد اگر قبول نشد سال دیگه

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
اره دیه اصا یکی از بدیای این طرح همینه معدل زیر ۱۹.۷باید قید سه تا رشته تاپو بزنه  میتونی ترمی ...

وای بچه ها میگن من چ گوهی بخورم 

من دانشگاهم امسال نمیتونم بخونم 

جیکار کنم این چ شانس عنیه من دارم

اره بابا شدید من تازه میخواستم کم کم از زبان اینا شروع کنم بخونم  یعنی زبانم حدف میشه؟🙁☹

۱۴۰۱ میخوای بخونی نه مث همیشه هست کنکور

۱۴۰۲ فعلا عمومی‌نخون اختصاصی بخون تا ببین چی میشه 

معدلت هم باید ۲۰ باشه🤕

2706