2733
2734
عنوان

فقط کنکوریا و پشت کنکوریا بیان فقطططط😐😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1292 بازدید | 170 پست
واسه چه رشته ای میخوای کنکور بدی؟؟هدفت چیه

تحربی

هدفم ی رشته خوب پزشکی یا دندون و پیرامزشکی ها 

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

همچنین چه رشته ای هسی؟!

تجربی

🌱یه چند وقت نمیام سایت دیگه کار داشتید درخواست بدید🌱مخالف نظر من به هیچ عنوان ریپ نزن حوصله بحث ندارم تشکر😅 معنی نخود ته دیزه= بچه ته تغاری ،خیلی پرسیدید گفتم بزارم تو امضام
آره خب بخون حتما اصلا شاید امسال نتیجه گرفتی دیگه نموندی برای سال بعد اگه هم نتیجه نگرفتی که پایه ت ...

اره درست میگی امامیدونم امسال نمیتونم واقعا😅

اندر احوالات ماناگفته هاست..خاموشم و[ غم ] دراستخوانم میگدازد.....🖤🥀
2731
آخه دخترخوب توکه هردفعه میای میگی چه گوهی بخورم .دوستان که راهنماییت میکنن چکارکنی چراگوش نمیدی.حالا ...

عزیزه دلم شما برو تاپیک قبلم رو بخون ببین چی راهنمایی کردن عصبیمم کردن 

میگن شوهر کن این راهنمایی هست؟

میگن ول کن درس رو برو پی الافی این راهنمایی؟؟؟

میشه یکی جواب منو بده چرا حذف میشه؟ چرا فقط اختصاصیا؟ اونوقت سخت تر میشه؟ 

حذف نمیشه توی دوروز برگزار میشه 

🌱یه چند وقت نمیام سایت دیگه کار داشتید درخواست بدید🌱مخالف نظر من به هیچ عنوان ریپ نزن حوصله بحث ندارم تشکر😅 معنی نخود ته دیزه= بچه ته تغاری ،خیلی پرسیدید گفتم بزارم تو امضام
میشه یکی جواب منو بده چرا حذف میشه؟ چرا فقط اختصاصیا؟ اونوقت سخت تر میشه؟ 

چون یسری روانی ریختن تو مجلس 

اره دوبار در سال کنکور میدن یعنی باید تو دوتا کنکور قبول شی شصت درصد معدله یعنی اگه معدلت ۱۹.۴ شده باید قید سه تا رشته تاپ تجربی بزنی در ضمن عمومیا خیلی رتبه رو میکشه پایین

Take me to church/I'll worship like a dog in the shrine of your lies/I'll tell you my sins,and you can sharpen your knife/Offer me that deathless death/Oh good God,let me give you my life🖤
هنوز درگیری که😐🤦🏼‍♀️

درگیر چی ....مگ راهی دارم ک برم ونبالش درگیر نباشم 

از نظر نی نی سایتیا باید برم شوهر کنم

تحربی هدفم ی رشته خوب پزشکی یا دندون و پیرامزشکی ها 

خب شما اختصاصی هارو شروع کن به خوندن،تا درست تموم که شد کنکور بدی درصد بالا بزنی..به حواشی فکر نکن..فقط بشین اختصاصیارو بخون

اللهم صل علی محمد و ‌ال محمد🦋