2733
2739
عنوان

فقط کنکوریا و پشت کنکوریا بیان فقطططط😐😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1292 بازدید | 170 پست
عزبزم من نمیتونمممممممممم انصراف بدم 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ چرا درک نمیکنید گلم من ده ...

میشه بپرسم چی میخونید؟ 

بمیرید، بمیرید، وزین مرگ مترسید ... کزین خاک برایید، سماوات بگیرید (مولانا) ❤️🍎... 
سعی کن اگه معدلت پایینه وتودروس اختصاصی مشکل داری امسال بخونی هنوز هشت ماه مونده حدودا دیرنیس میتونی ...

قطعا ک توی دروس اختصاصی مشکل دارم 😔😔😔

ولی خب امشال دانشگاه روحیم اصلا خوب نیست نمیتوانم  شروع کنم 

موندم ب خدا ج شانس گوهیه ک من دارم سال دیگ هم اینجوری عق عق عق

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چراامسال نمیدی یادت میره 

چون اصلا تمرکزندارم علاوه بردرس درگیر چیزای دیگع هم هستم.

اره سختم که میشه واقعا ولی می ارزه چون یکسال فرصت خیلی برام خوب میشه ومرورمم بیشتره 

چون هدفم رتبه سه رقمی عه

اندر احوالات ماناگفته هاست..خاموشم و[ غم ] دراستخوانم میگدازد.....🖤🥀
2728
من معدلم خیلی خوب شد درسمم خوبه بنظرت امسالو کنکورندم سفت وسخت یکسال بخونم تافرصت بیشتری داشته باش ...

آره خب بخون حتما اصلا شاید امسال نتیجه گرفتی دیگه نموندی برای سال بعد اگه هم نتیجه نگرفتی که پایه ت قوی میشه وکارت برای سال کنکور آسونتر

الان چندسالته؟دانشگاه میری و میخوای درکنارش کنکور هم بدی؟

۲۱ سالمه 

دانشگاه ازادم نمیتونم انصراف بدم کلی پول دادم خوتوادم نمیزارن 

بعدش اصلا نمیشه امسال 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

چون اصلا تمرکزندارم علاوه بردرس درگیر چیزای دیگع هم هستم. اره سختم که میشه واقعا ولی می ارزه چون یک ...

منم رتبه سه رقمی یا اگه بشه دورقمی میخوام البته خیلی رقابت بالاست نمیشه قطعی گفت 

موفق باشی 

🌱یه چند وقت نمیام سایت دیگه کار داشتید درخواست بدید🌱مخالف نظر من به هیچ عنوان ریپ نزن حوصله بحث ندارم تشکر😅 معنی نخود ته دیزه= بچه ته تغاری ،خیلی پرسیدید گفتم بزارم تو امضام
نه ۱۴۰۲ استرسش خیلی بالاس به این دولت اعتمادی نیس کمر بستن به قتل ماها:/

🤦🤦🤦🤦

ولی تصمیمشون قطعیه که

نگرانی هم برامعدلم ندارم چون زیر۱۸نیست

2740
منم رتبه سه رقمی یا اگه بشه دورقمی میخوام البته خیلی رقابت بالاست نمیشه قطعی گفت  موفق باشی&nb ...

همچنین

چه رشته ای هسی؟!

وای من پس نصف عمرموگذاشتم پاعمومی بابا حذف نمیشن اصلاااا دینی ضریبش بالاست چیوحذف بشه

تصویب شده خوده اخبار گفته چند بار منم بزگلم ریخت مث خودت🤕 امسال ک ن ۱۴۰۲ اینجوری میشع

قطعا ک توی دروس اختصاصی مشکل دارم 😔😔😔 ولی خب امشال دانشگاه روحیم اصلا خوب نیست نمیتوانم  شر ...

حالا کم کم شروع کن به خوندن مثلا از روزی دوساعت شروع کن بعد تا یه ماه برسونش به هشت ساعت 

🤦🤦🤦🤦 ولی تصمیمشون قطعیه که نگرانی هم برامعدلم ندارم چون زیر۱۸نیست

معدل زیر۱۹ وخورده ای نباید باشه نه زیر ۱۸ برای رشته های تاپ مثل پزشکی🤦🏼‍♀️

🌱یه چند وقت نمیام سایت دیگه کار داشتید درخواست بدید🌱مخالف نظر من به هیچ عنوان ریپ نزن حوصله بحث ندارم تشکر😅 معنی نخود ته دیزه= بچه ته تغاری ،خیلی پرسیدید گفتم بزارم تو امضام
🤦🤦🤦🤦 ولی تصمیمشون قطعیه که نگرانی هم برامعدلم ندارم چون زیر۱۸نیست

شما مگه نگفتی رتبه سه رقمی میخوای؟

Take me to church/I'll worship like a dog in the shrine of your lies/I'll tell you my sins,and you can sharpen your knife/Offer me that deathless death/Oh good God,let me give you my life🖤
2706