2733
2739
عنوان

فقط کنکوریا و پشت کنکوریا بیان فقطططط😐😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1292 بازدید | 170 پست
ببین تکلیفت رو خیلی قاطعانه مشخص کن  یا از دانشگاه انصراف بده و شرایط ات رو واسه درس خوندن مهی ...

تکلیف اونی ک نمیدونه چی میخواد چیه؟ 

بمیرید، بمیرید، وزین مرگ مترسید ... کزین خاک برایید، سماوات بگیرید (مولانا) ❤️🍎... 
ی نظرم بمیریم خودم این کارو میخام بکنم خودکشی

منم واقعا ب خودکشی فک میکنم واقها

اگ مادرم نبود وقتمو اینجا نمیزاشتم

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
میگن ب احتمال خیلی زیاد عاره  بعدش تاثیر معدل ۶۰% و قطعی میشه

وای من پس نصف عمرموگذاشتم پاعمومی

بابا حذف نمیشن اصلاااا دینی ضریبش بالاست چیوحذف بشه

اندر احوالات ماناگفته هاست..خاموشم و[ غم ] دراستخوانم میگدازد.....🖤🥀
2738

هنوز درگیری که😐🤦🏼‍♀️

🌱یه چند وقت نمیام سایت دیگه کار داشتید درخواست بدید🌱مخالف نظر من به هیچ عنوان ریپ نزن حوصله بحث ندارم تشکر😅 معنی نخود ته دیزه= بچه ته تغاری ،خیلی پرسیدید گفتم بزارم تو امضام
سعی کن اگه معدلت پایینه وتودروس اختصاصی مشکل داری امسال بخونی هنوز هشت ماه مونده حدودا دیرنیس میتونی ...

من معدلم خیلی خوب شد

درسمم خوبه

بنظرت امسالو کنکورندم سفت وسخت یکسال بخونم تافرصت بیشتری داشته باشم 

یعنی به صرفس۴۰۲کنکوربدم؟

اندر احوالات ماناگفته هاست..خاموشم و[ غم ] دراستخوانم میگدازد.....🖤🥀
منم پشت کنکورم میخوام۴۰۲کنکوربدم امسال نمیدم وافعا عمومیا حذفن؟؟؟؟😐😐😐😐

چراامسال نمیدی یادت میره 

🌱یه چند وقت نمیام سایت دیگه کار داشتید درخواست بدید🌱مخالف نظر من به هیچ عنوان ریپ نزن حوصله بحث ندارم تشکر😅 معنی نخود ته دیزه= بچه ته تغاری ،خیلی پرسیدید گفتم بزارم تو امضام
ببین تکلیفت رو خیلی قاطعانه مشخص کن  یا از دانشگاه انصراف بده و شرایط ات رو واسه درس خوندن مهی ...

عزبزم من نمیتونمممممممممم انصراف بدم 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

چرا درک نمیکنید گلم من ده میلیون تومن خرج کردم پول خودم نیس پول علق خرس نیست بابام داده نمیزاره میگ من مسخره توام نمیزارهههههههه

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀
من معدلم خیلی خوب شد درسمم خوبه بنظرت امسالو کنکورندم سفت وسخت یکسال بخونم تافرصت بیشتری داشته باش ...

نه ۱۴۰۲ استرسش خیلی بالاس به این دولت اعتمادی نیس کمر بستن به قتل ماها:/

Take me to church/I'll worship like a dog in the shrine of your lies/I'll tell you my sins,and you can sharpen your knife/Offer me that deathless death/Oh good God,let me give you my life🖤
2706