2752
2734
عنوان

فقط کنکوریا و پشت کنکوریا بیان فقطططط😐😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1292 بازدید | 170 پست
حذف نمیشه توی دوروز برگزار میشه 

اگ بخواد روز بعد باشه ک حذف نمیشه😐😐

چرا میگن حذف؟ 

بمیرید، بمیرید، وزین مرگ مترسید ... کزین خاک برایید، سماوات بگیرید (مولانا) ❤️🍎... 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درگیر چی ....مگ راهی دارم ک برم ونبالش درگیر نباشم  از نظر نی نی سایتیا باید برم شوهر کنم

نه بابا شوهر می خوای چی کار

اون دفعه هم بهت گفتم با یه مشاور کنکور مشورت کن این قدر حرص وجوش نخور مریض میشیا

🌱یه چند وقت نمیام سایت دیگه کار داشتید درخواست بدید🌱مخالف نظر من به هیچ عنوان ریپ نزن حوصله بحث ندارم تشکر😅 معنی نخود ته دیزه= بچه ته تغاری ،خیلی پرسیدید گفتم بزارم تو امضام
2731

نگران نباش ۴۰ درصد دارن رو ظرفیت پزشکی اضافه میکنن

پزشکی میاری به امید خدا فقط بعدش احتمالا از کار بیکار میشی🙂😐 

تینا.م هستم، یه کوچولویی رو دارم بزرگ میکنم بنام بادوم🐩🐩🤠دانشجوی نی نی سایت از اون نسلی که پاش به دانشگاه باز نمیشه به لطف کرونا 🐥تهرانم ولی عازم رشت اگه کرونا بخواد🍻 
اره گفتم

با رتبه بالا ۱۸نمیتونی سه رقمی بیاری طبق مصوبه جدید فقط بیست ته تهش ۱۹.۹یا ۱۹.۸

Take me to church/I'll worship like a dog in the shrine of your lies/I'll tell you my sins,and you can sharpen your knife/Offer me that deathless death/Oh good God,let me give you my life🖤
حالا از الان نگو نمیتونم تلاشت بکن تاجایی که میتونی بقیه ش بسپاربه خدا

هرچی خدابخواد❤️من واقعاانگیزه دارم اما خب تمرکزندارم😕☹️

اندر احوالات ماناگفته هاست..خاموشم و[ غم ] دراستخوانم میگدازد.....🖤🥀
اگ بخواد روز بعد باشه ک حذف نمیشه😐😐 چرا میگن حذف؟ 

من نشندیم حذف بشه فقط گفتند تو دوروز میشه وتاثیر معدل بیشتر میشه

🌱یه چند وقت نمیام سایت دیگه کار داشتید درخواست بدید🌱مخالف نظر من به هیچ عنوان ریپ نزن حوصله بحث ندارم تشکر😅 معنی نخود ته دیزه= بچه ته تغاری ،خیلی پرسیدید گفتم بزارم تو امضام
عمومیا حذف میشه:/

کی گفت اعلام رسمی نکردند که😕

با رتبه بالا ۱۸نمیتونی سه رقمی بیاری طبق مصوبه جدید فقط بیست ته تهش ۱۹.۹یا ۱۹.۸

واقعا؟؟؟؟😰😰

معدلم۱۹/۵۶شد یعنی نمیشه؟😢

اندر احوالات ماناگفته هاست..خاموشم و[ غم ] دراستخوانم میگدازد.....🖤🥀