2752
2734
عنوان

فقط کنکوریا و پشت کنکوریا بیان فقطططط😐😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1292 بازدید | 170 پست
حالا کم کم شروع کن به خوندن مثلا از روزی دوساعت شروع کن بعد تا یه ماه برسونش به هشت ساعت 

هووووووف عزیزم نمیارگ نمیتونم شروع کنم نمیتونمممممممممم

نمیتونم واقعا 

ای خدا 

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀
نگران نباش ۴۰ درصد دارن رو ظرفیت پزشکی اضافه میکنن پزشکی میاری به امید خدا فقط بعدش احتمالا از کار ...

الان امید دادی؟این طرحه که از اون مصوبه هع بدتره😂😂😂💔

Take me to church/I'll worship like a dog in the shrine of your lies/I'll tell you my sins,and you can sharpen your knife/Offer me that deathless death/Oh good God,let me give you my life🖤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها اخبار جدید رو بخونین رئیس جمهور درخواست لغو یا اصلاحشو داده ینی سال بعدم کنکور احتمال زیاد هم ...

سال دی. ب شدت پر استرسع اگ بشه چی؟

کی گفت اعلام رسمی نکردند که😕

شورای نمیدونم چی چی مجلس تصویب کرده ولی‌هنوز قطعی نگفتن اینو اجرا میکنیم

Take me to church/I'll worship like a dog in the shrine of your lies/I'll tell you my sins,and you can sharpen your knife/Offer me that deathless death/Oh good God,let me give you my life🖤
2731
وای نه چی میگین کنکوربه جای هر یکسال هر شیش ماه برگزار میشع  نه اینکه تو دو روز

😐😐

یک روز عمومی یه روز تخصصی چیزی که اعلام کردند

این که هر۶ ماه یه بار باشه تصویب بشو نیست صد تا چاقو میسازند یکیش دسته نداره

🌱یه چند وقت نمیام سایت دیگه کار داشتید درخواست بدید🌱مخالف نظر من به هیچ عنوان ریپ نزن حوصله بحث ندارم تشکر😅 معنی نخود ته دیزه= بچه ته تغاری ،خیلی پرسیدید گفتم بزارم تو امضام
الکی میگی سال بعد عمومیا برای چی حذف میشه منم امسال نمیتونم ولی شاید سال بعد بتونم بخونم

تو از دنیا بی خبری 😐👍🏻

واقعا؟؟؟؟😰😰 معدلم۱۹/۵۶شد یعنی نمیشه؟😢

اره دیه اصا یکی از بدیای این طرح همینه معدل زیر ۱۹.۷باید قید سه تا رشته تاپو بزنه 

میتونی ترمیم معدل شرکت کنی اونم شنیدم فقط تو یک یا دو درس:/

اره دیه اصا یکی از بدیای این طرح همینه معدل زیر ۱۹.۷باید قید سه تا رشته تاپو بزنه  میتونی ترمی ...

عزیزم من رشتم انسانیه هاااا

هدفمم فرهنگیان🌟

اندر احوالات ماناگفته هاست..خاموشم و[ غم ] دراستخوانم میگدازد.....🖤🥀
اره دیه اصا یکی از بدیای این طرح همینه معدل زیر ۱۹.۷باید قید سه تا رشته تاپو بزنه  میتونی ترمی ...

معدل هرسه سال؟ 

بمیرید، بمیرید، وزین مرگ مترسید ... کزین خاک برایید، سماوات بگیرید (مولانا) ❤️🍎... 
😐😐 یک روز عمومی یه روز تخصصی چیزی که اعلام کردند این که هر۶ ماه یه بار باشه تصویب بشو نیست صد تا ...

نه از اول اعلام کردند عمومیا حذف اختصاصیا دوبار میدی که باید تو جفتش قبول شی:/

چون یسری روانی ریختن تو مجلس  اره دوبار در سال کنکور میدن یعنی باید تو دوتا کنکور قبول شی شصت ...

یا خداااا من جیکار کنمممممممم

لین چ شانسیه من دارمممممم

معدل هرسه سال؟ 

یسریا میگن نهایی یسریا میگن هر سه سال تکلیفشون با خودشونم مشخص نی:)

سال دی. ب شدت پر استرسع اگ بشه چی؟

الان بزن سرچ کن  درخواست رئیس جمهور به لغو مصوبه کنکور 

برات میاره. دیشب اومد 

اصلا با عقل جور نیییست دختر خوب چنین مصوبه ای 

هر سال ازین گها میخورن 

هیچ گهی نمیتونن بخورن فقط گوه میخورن