2737
2739
عنوان

حرف پدر همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 833 بازدید | 56 پست

نه من بودم ناراحت نمیشدم، اگرم حرفش منظور دار به قوزک پای چپم میگرفتمش،

شاید اصلا منظورش این بوده ان شالله سال دیگه خودتون خونه می خرید صاحب خونه میشید،

چون ما تو اقوام وخانواده مون به این سبک برا هم دعا می کنیم،مثلا میگیم سال دیگه بیایم خونه شما نهار بخوریم ،یعنی ان شالله سال دیگه صاحب خونه بشید، والا برداشت من این بود،،

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب حس میکنم چن از اولش نرفتی روت یک حساب دیگه واکرده.وگرنه خودت میکی میخاستن بنام بزننو کلا چهارطبقه ...

آره همسر من پسر بزرگس دو تا دیگه داداش داره و هر طبقه رو گفتن ماله یکیشونه ولی به حرف گویا

متری 60 میلیون کی می تونم بخرم آخه وضع پدر همسرم خیییییلییییی خوبه انقد ملک و املاک داره ولی خب اخل ...

ولی اگ سیاست و اینا بلد باشی بری راحت میشینی هاا.. نمیدونم رابطت باهاشون چجوریه اما میتونی پول جمع کنی چن سال بشینی خونه بخری . از اولش به همسرت بگو بهشون بگه فردا نگید چرا خونه رو خراب کردید تغییر دادید رنگ زدید یا هرچیز دیگه ای هااا . با این شرط میایم

زندگی زیباست
2731
مامانم مثل شما بود ، عموها و عمه ها حسابی از پدربزرگم میکندن مامانم ناز میکرد الان پشیمونه میگه کاش ...

من عزت نفسم خیلی برام مهمه. از لحاظ روحی داغون می شم زیر دین کسی باشم. اگرم قبول کردم برم انقد اصرار کردن به همسرم تا رفتم

یه سال نشده اجاره و پول پیشو صاحب خونه دو برابر کرده از اونورم کار همسرم کلن خوابیده 

خوب  دیگه با این شرایط زندگی ها دیگه نباید دل نازک باشی به خونه دست نزن برو زندگی کن لذتشو ببر سخته ولی بخدا بهتر از بی پولی هست و منت پدرشوهر رو سرت باشه بهتره تا غریبه ها که جرات نداری تو خونه تکون بخوری که مبادا صاحب خونه تذکر بده بیخیال حرف بقیه دل گنده شو برو جلو هرکیم چیزی گفت نزار بمونه تو سرت برات گنده بشه بیخیال باش تا ان شاءالله خونه دار بشی

ای حال نا معلوم آروم باش آروم
آره همسر من پسر بزرگس دو تا دیگه داداش داره و هر طبقه رو گفتن ماله یکیشونه ولی به حرف گویا

خب دیگه باید از اول قبول میکردی بنام میزدن شاید راست میگه میخات چیکار پس چن طبقه الانم بیخیال برو بنظرم چن اجاره نشینی سخته واقعا دیدم که میگم

اجازه نده منت بزاره ولی یکم صبر و تحمل تو بالا ببر فک نکن صاحبخونه ها  خیلی بهترن...هزار تا حرف ...

اینجا که نشستم صاحب خونه نداره یعنی ایران نیست وکیلش کاراشو می کنه خیلیم خوبه ولی خب دو برابر کرده

2740
ارامشت به هم بخوره فک کنم. دخالت بازی و اینا کردن تاحالا؟

نه دخالت نمی کنن فقط دوست دارن برم بیام و زنگ بزنم من چون ازشون خوشم نمیاد خیلی سردم بهشون ولی خدایی آدمای خوبین مادر همسرم که خیلی زن خوبیه دیشب که همسرش اون حرفو زد به من گفت بابا منظورش این بود که ایشالا خونه بخرید وگرنه اینجا مال شماش حرفشو به دل نگیر

زیر منت و حرفاش باشم یعنی؟ 

ببین نمیدونم جمعا چندتا پست و کاربرشدیم ک ناراحتی نداره حرف پدرشوهرت ...ولی اصرار داری ک ناراحتی داره و حرفش بدبوده ...پس خودتو خسته نکن اگه میخای ناراحت بمونی بمون ولی کسی  حق بهت نمیده .....باورکن حرف بدی نزده

نه دخالت نمی کنن فقط دوست دارن برم بیام و زنگ بزنم من چون ازشون خوشم نمیاد خیلی سردم بهشون ولی خدایی ...

پس ادمای به نسبت خوبی ان زیادی حساس نباش  برو . اقتصادی فکر کن لطفا

زندگی زیباست
نه من بودم ناراحت نمیشدم، اگرم حرفش منظور دار به قوزک پای چپم میگرفتمش، شاید اصلا منظورش این بوده ا ...

نه ایشون گفت خونه رو تغییر ندین سال دیگه خونه می خرید شاید و می خواید خونه رو تحویل بدید. 

2706