2726
عنوان

حرف پدر همسرم

833 بازدید | 56 پست

خانوما شما باشید ناراحت می شید یا نه؟ 

من یک سال ازدواج کردم یعنی یک ساله خونه خودمم از اول گفتن بیا تو ساختمون ما بشین که من قبول نکردم. الان سر سال خونمه دوباره انقد اصرار که بیاید بالا بشینید و خونه خودتونه و حتی پدر همسرم سند آورد بزنه به نام همسرم که همسرم قبول نکرد. صاحب خونه خودمم برای تمدید کلی گذاشت رو پول پیش و اجاره منم گفتم اینا انقد اصرار می کنن بزار برم اونجا بشینم اینم بگم پدر و مادر همسر من دوماهی چند روز میان تهران و کلن تهران نیستن زیاد و من به خاطر این قبول کردم بیشتر. خلاصه دیشب رفتیم خونه که تو ساختمان پدر همسرمه ببینیم که همسرم گفت کابینت اپن بر می دارم یهو باباش گفت نه برندارین شاید یه سال دیگه خونه خریدین این جا رو تحویل دادین! 

این حرفش خیلی بهم برخورد چون به ما گفت خونه خودتونه ولی حالا منت می زاره و دخالت می کنه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عجبببب  فکر کنم منم بودم حس خوبی نمیداشتم  ولی خب تغییر دادن خونه ی دیگران هم کار جالبی ...

به ما گفت خونه خودتونه 4 طبقه داره هر طبقه رو مشخص کرده واسه یه پسرش من اگه می خواستم سال دیگه بلند شم که دیوونه نبودم بیام اونجا

خب حرفهای خودتم درنظر بگیر که نمیاموفلان شاید بخاطر این گفته چن میدونسته شما نظرت موقتیه

نه من گفتم میام به شرط اینکه تا خونه نخرم بلند نمی شم ولی حرف ایشون صاحب گری بود

نه من گفتم میام به شرط اینکه تا خونه نخرم بلند نمی شم ولی حرف ایشون صاحب گری بود

خب دیگه حرفتوزدی ینی فعلا موقتیه . از مجبوری رفتی اونجا.حالا خوب بود بازبهت بگه دیگه همیشه همیشه همینجاهستیدپیش خودمون فکر خرید خونه از فکرتون دورکنید.باز ناراحت میشدی بیشتر

خب دیگه حرفتوزدی ینی فعلا موقتیه . از مجبوری رفتی اونجا.حالا خوب بود بازبهت بگه دیگه همیشه همیشه همی ...

نه اون می خواست بفهمونه که فک نکن خبریه

من که نمی رم اونجا دیگه

خب تو از اولشم فکری نکردی .ولی خب تو هم حساسیاااااا:(چی بگم تصمیم با خودته

حساس نیستم بدم میاد کسی منت بزاره با این همه خواهش و اصرار قبول کردم آخرش اینجوری می گه خب اگه خونه خودمه دلم می خواد بترکونمش اصلا

دیگه میل خودته اگه نمی خوای بری اونجا ولی اینم در نظر بگیر تا سالها باید مستاجر بمونی چون اجاره رو مرتب بالا می برن و امکان پس انداز عملا نخواهی داشت..از طرفی میگی چند ماه یکبار میان تهران و زیاد نمیبینیشون...شایدم دیگه بهتون پیشنهاد نده پدرش 

و مجبور بشین هر سال جا عوض کنین

Shsh
2706