2733
2734
عنوان

حرف پدر همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 833 بازدید | 56 پست
ولی اگ سیاست و اینا بلد باشی بری راحت میشینی هاا.. نمیدونم رابطت باهاشون چجوریه اما میتونی پول جمع ک ...

خونش جای خوب تهران و بزرگ و تازه سازه ولی خب این حرفو زد دیگه دل خوش ندارم برم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب دیگه باید از اول قبول میکردی بنام میزدن شاید راست میگه میخات چیکار پس چن طبقه الانم بیخیال برو بن ...

اره سخته پدر وسایل آدم در میاد چقدم پول اسباب کشی می شه. فقط سایدمو کارگر گفته 600 می گیرم ببرم

سحر؟رابطت باخونوادش چطوریه؟ میگی تو ساختمون برادرشوهرت زندگی میکنه؟میتونی کنار بیای؟

برادر شوهرام یکیش خیلی خوبه هوامو داره ولی مجرده خی نمی دونم زن داشته باشه چه جوری میشه اون یکیم نامزد داره اونم پسر آروم و خوبیه سرش به کارش خانومشم دختر آرومیه ولی نمی دونم یه جا باشیم چی می شه. مادر پدر همسرمم تو یه شهر دیگه باغ دارن همیشه اونجان کلن دو ماهی چند روز میان تهران حتی من نمی خواستم بذم اونجا بشینم پدر همسرم گفت مگه ما هستیم که بخوایم دخالت کنیم

2728
خونش جای خوب تهران و بزرگ و تازه سازه ولی خب این حرفو زد دیگه دل خوش ندارم برم

با خودت لج میکنیا 😡عههه گفتم ک قبلش بهشون بگید به خنده به شوخی جدی نمیدونم بگید فردا نگید اینجارو رنگ کردید اونجارو فلان کردیدها .. بعدم برو بیخیال 

زندگی زیباست

درکت نمیکنم. اگر بابا خودت میگفت چی؟ از طرفی همسرتم باید درک کنی. یا هم دوس داری تو فضای مجازی کلاس بزاری که من حرفم برو داره یا من مغرورم و.... میدونم که میری بعد میگی دیگه نمیخوام برم والا پدر شوهرت خوبه بابای من بود میگفت هم خونه بدم هم منت بکشم🤐

هر مشکلی حداقل دو راه حل داره. یک سکوت. دو گذر زمان. 
2740
درکت نمیکنم. اگر بابا خودت میگفت چی؟ از طرفی همسرتم باید درک کنی. یا هم دوس داری تو فضای مجازی کلاس ...

بابای خودم به داداشم خونه داده و به نام زده و حرف و حدیثی توش نیست و داداشم 15 ساله داره زندگی می کنه. اینجا آخه کی منو میشناسه عزیزم که بخوام کلاس بزارم. من داشتم زندگیمو می کردم خودشون انقد گفتن بیا و خونه خودته و... قبول کردم بعد الان اینجوری حرف می زنن