2733
2739
عنوان

به مادرشوهرم شیرینی ندادم شوهرم قهر کرده 😏

| مشاهده متن کامل بحث + 2105 بازدید | 82 پست
من کاری نکردم والا از اول همینجوری بود مامانشو خیلی دوستداره ها ولی زیاد تو قید وبند حرف گوش کردن ما ...

پس شوهرت خودش اینطوریه شوهر منم برعکس چسبیده بهشون 

برا ما گذشت آنچه نباید میگذشت باقی عمر هرچه بادا باد...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ن گلم ندیده بود شیرینی ها هم مهمونمون اورده بود کم بود ازاونا ولی من همیشه هرچی داشته باشم میدم حالا ...

بیخیال ندادی ک ندادی.... اون وقتی میبینه کمه غلط میکنه بگه بده..پس خودت چی ؟!ادم نیستی؟! دهن نداری؟!! .. بره زیاد بخره ببره برا ننه اش.... اخم کردن نداره

اه

2731
بیخیال ندادی ک ندادی.... اون وقتی میبینه کمه غلط میکنه بگه بده..پس خودت چی ؟!ادم نیستی؟! دهن نداری؟! ...

دقیقا عزیزم واس همه چی اینطوره  اگ بحرفش گوش نکنم سریع اخم میکنه 

خداروشکر راحتی از دستشون الان🤩😃

اره والا😂😂البته اینم بگم همون سالی دوباری که میریم برا یه سالمو بارم میکنه بعد راهیه خونم میکنه😂😂

♣️♣️درسته کینه خوب نیست ولی زشته یه بدیهای بدون جواب بمونه♣️♣️
2738
پس فرصت مناسبیه که بعد از این اینقدر بد عادتش ن نکنی چند بار نبری دیگه شوهرت هم از سرش می افته

درسته من نمیگم خوبی نکنم ولی کلا فکر میکنم زیادی خوبی کردم دگ نکنمم ازم بد میبینن بنظرت میتونم بعد ۴ سال تغییر بدم خودمو؟؟؟

بزا قهر کنه... انقد ک جونش دربیاد....حالم از این اخلاقای مردا بهم میخوره.... هیشکی آدم نیس ب جز ننشو ...

منم خیلی بدم میاد ازاین رفتاری مردا انگار زنشون ادم نیست

اره والا😂😂البته اینم بگم همون سالی دوباری که میریم برا یه سالمو بارم میکنه بعد راهیه خونم میکنه😂� ...

😃😃😃اصن افتضاح ترین باشن فقط سالی دوبار باشن باز 

2706