2737
2739
عنوان

فردا قراره بچموسقط کنم😔😔وارد۶ماه شده بودم

| مشاهده متن کامل بحث + 217345 بازدید | 1968 پست
 منم بعضیاشون میگن از لحاظ شرعییییی نباید سقط کنی لااقل بزاری بدنیا بیاد و بعدا خودش میمیره! کل ...

شرع هم نمیگه رواس موجودی به دنیا بیاد و زجر بکشه....یه اسب که کمی مریض میشه برای اینکه زجر نکشه فورا میکشنش اونوقت حرام نیست این موجود که یه انسانه و درک و فهم داره به دنیا بیادو زجر بکشه تا وقتی خودس بمیره؟؟؟؟اخه چرا بعصیا یه چیزی میپرونن ؟خودشون مریض نداشتن که ببینن چقدر سخته ...خدا برای کسی نخواد

من چند بار تاکید کردم نظری در مورد اینکه استارتر باید چی کار کنه ندارم،واقعا شرایط سختیه و درکش سخته ...

قطعا امکان خطا هست اما فک نکنم اسی مثل خیلی از ماها بتونه به کشور دیگه ای بره، اینجا هم که همه مراکز یه حرف رو بزنن واقعا ریسکه، ان شالله هرچی خیره براش پیش بیاد و یه جا دیگم سر بزنه و مشخص بشه که اشتباه شده

«لا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب الان من کدوم ور کی رو بگیرم.یک سریا میگن تو علم پزشکی حرف نداریم پزشک سهمیه ای .دیگه الانم بدتر د ...

من گفتم در مورد استارتر نظری ندارم و علمشم ندارم،فقط در پاسخ به اون دوستمون که گفتن خطا نیست یا خیلی کمه حرفم این بود که مردم باید بدونن همچین اشتباهاتی هم رخ میده و پیگیریشون بیشتر باشه چون مسئله جون انسانه،چیزی نیست که راحت ازش بگذریم و بی خیالش باشیم

صرف این که یه عده ای مخالف دینن باعث میشه که خیلی راحت انسانیت رو زیر پا بگزارن و راهنمایی های اشتبا ...

لطفا دینداران رو احمق جلوه ندین و با دیندغری اشتباه آبروی دین رو نبرید. چرا امروز توی جامعه دینداران رو متعصب و جاهل می‌شناسن؟ به خاطر همین افکار شماست که قابلیت انعطاف نداره.

هر چه عقل تایید کنه موردتایید شرع هست و هر چه شرع تایید کنه مورد پذیرش عقله. 

سقط جنین سالم در شرع منع شده، نه سقط جنینی که مهم‌ترین عضو بدنش تشکیل نشده.

من یک آتنا_آرتمیس هستم؛ اگر شما به‌لحاظ آرکی‌تایپ شخصیتی، هِرا (تعریف هویت و احساس خوشبختی مبتنی‌بر حضور شوهر در زندگی) یا دیمیتر (تعریف هویت و احساس خوشبختی مبتنی‌بر حضور فرزند) هستید، نکوهشم نکنید‌. به من توصیه به فرزندآوری و همسرداری نکنید. ما با هم متفاوتیم! آرتمیس‌ها، مستقل، عدالت‌خواه، جسور، قاطع و جدی هستند. برای آرتمیس «در خانه‌ ماندن» و ملکه‌ی خانه بودن، یک رنج ابدی‌ست. آتناها، هدف‌مند، بابرنامه، منطقی، جاه‌طلب و مدیر هستند. برای آتنا، حاشیه و حسادت‌های زنانه خسته‌کننده‌ست.   برای مبارزه با تاریکی شمشیر نمی‌کشم؛ چراغ برمی‌افروزم. مشغول‌الذِمه‌اید اگه توی تاپیک‌های کتاب و کتاب‌خوانی منشنم نکنید.  پی‌نوشت غیرمرتبط: خانم‌ها، سالاد شیرازی رو با سس مایونز درست نمی‌کنن. سالاد شیرازی آب‌غوره داره. اینکه گوجه و خیار و پیاز رو نگینی می‌کنید، باعث نمی‌شه سالادتون شیرازی باشه. آب‌غوره می‌خواد؛ آب‌غوره.  
2731

ان شاءالله در آینده خدا بهت یه بچه سالم میده عزیزم 

زنداداش منم بچه اولشو دکترا میگفتن قلبش تک بطنیه اونم تو 6ماهگی سقط کرد الانم یه پسر ناز داره 

اصلا نگران نباش صبور باش خدا بهترینو برات میخواد 

«و هیچ اندوهی برطرف نشود مگر تو آن را از دل برانی…»
نباید  ب امید یک هزارم درصد  اینکه اشتباه شده تو سونو هم خودش هم بچه زو  ی عمر عذاب ...

شما اصلا کامنت منو خوندید؟ من گفتم همینجوری رو هوا بچه رو نگه داره به امید اینکه اشتباه شده؟ گفتم با این فرض اشتباه که دستگاهها خطا ندارن فوری اولین تشخیص رو نپذیریم و پیگیر باشیم برای تشخیص مطمئن و درست😐

2740

عزیزدلم ناراحت نباش قسمت این بوده لابد ی حکمتی توش هست...منم چن روز پیش مرده زایی کردم بچم هشت ماهش بود یهو ایست قلبی کرده بود مجبور شدم طبیعی زایمان کنم کلی درد و مکافات کشیدم هنوزم خوب نشدم بچمم ک رفت

من فقط مشتاق آرامشم  مشتاق اندکی فراموشی

نظرها رو میخونم باورم نمیشه. همه اونایی که میگن نگه دار... اصلا خودتون بچه دارید؟ باردارید؟ می‌فهمید بچه مریض یعنی چی؟ می‌فهمید اینکه ببینی بچت جلوی چشمت درد میکشه و با بقیه فرق داره یعنی چی؟ می‌فهمید این خانم مادر یه بچه دیگه هم هست که اونم برای رشد سالم جسمی و روحیش به مادر تمام وقت و سالم و محیط آروم میخواد؟ میدونید یه بچه مریض میتونه رابطه این خانم و همسرش رو از بین ببره؟

شماها نشید دایه مهربون تر از این مادر. اگه این خانم آنقدر صبر کرده برای اینه که امید داشته. که یه جا بشنوه که همه این چیزا سوتفاهم بوده و بچه سالمه. چون بچش رو میخواسته. تو رو خدا با شکستن دل یه زن باردار و یه مادر که داره بچش رو از دست میده برای خودتون آه نخرید. 

منم درست روز قبل سقطم کسی حرف بدی بهم زد من اون لحظه هیچی نگفتم. جونی نداشتم که بخوام جواب بدم. همه وجودم زیر دردی داشت له میشد که اون آدم درکی ازش نداشت. ولی لحظه ای که بچم ازم جدا شد یهو ناخودآگاه آه کشیدم و گفتم خدایا به هر دری زد این آدم براش باز نشه. آنقدر دلم رو شکسته بود. چون یکی از آدم‌های بسیار نزدیک بهم بود. کمک که نکرد هیچ نمک هم پاشید. میدونم یه جا خدا جوابشو میده. شماها هم که درکی از درد این خانم ندارید خب مجبور نیستید که چیزی بنویسید. تاپیک رو ببندید و برید بیرون. 

عزیزم پس سونو برا چیه؟

برا همین چیزاست دیگه

وقتی سالم نباشه عیبی نداره خدا اینطور خواسته این سری سقطش کن

انشالله تو بارداری بعدت نی نی سالم بیاد بغلت

منم یه سری سقط شد،سرم گیج میرفت و نشستم کف اتاق،دکتر گفت ناراحتی...یعنی چی؟تو جوونی ،چی شده مگه؟وقتی بچه مشکل داره خب طبیعیه دیگه

ما هم میخواییم بچه ی سالم داشته باشی

پس الکی غمگین نباش

بازم حامله میشی

بازم میخندی

این روزها رو فراموش میکنی

سخت نگیر

استارتر جان به خواست خدا شک نکن و توکل کن به خودش. 

وقتی 3 تا دکتر تشخیص داده که باید سقط شه شک نکن به اینکار 

میدونم درد بزرگی هست شاید ما حتی نتونیم ذره ای ازین درد رو حس کنیم ولی مطمئن باش خدا خودش حواسش بهت هست. 

دنیا آوردن اون طفل معصوم ظلم به همتون هشت بیشتر هم به اون بچه پاک و بیگناه. 

قوی باش انشاالله که روزای بهتری در انتظارت باشه🌹

نور خواهی مستعد نور شو.... 
عزیزدلم ناراحت نباش قسمت این بوده لابد ی حکمتی توش هست...منم چن روز پیش مرده زایی کردم بچم هشت ماهش ...

خدا بهت صبر و به دلت آرامش بده گلم💔

لطفاآقایون سایت وارد تاپیک های من نشوندو ریپلای نکنن بااحترام 🙏.ممنونم که رعایت میکنید.