2737
2734
عنوان

فردا قراره بچموسقط کنم😔😔وارد۶ماه شده بودم

| مشاهده متن کامل بحث + 217351 بازدید | 1968 پست
سونو آنومال خیلییییی دقیقه کارشون امکان اشتباه در حد دو درصد هستش. بهش اعتماد کن این مادر عزیز هم ف ...

انشالا خدا ب دلش صبر بده من دیروز ام رفتم بیمارستان ی دختره داشت سقط میکرد مادرش خیلی بی تاب بود خودمم تو ۱۶ سالگی سابقه سقط داشتم میدونم خیلی سخته خیلی زیاد

به خدا قسم نمایشه برای خودشون نیوفتاده برای نوه یا بچه عزیزشون بیوفته فوری فوتی دنبال بهترین دکتر و ...

کاملا موافقم.

خدا به دل اسی صبر بده ولی جای شکرش باقیه که فهمید و از به دنیا اومدن یه بچه‌ی بی‌گناه جلوگیری کرد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم زودتر و حتمااااا سقط کن😢اگه فردا به دنیا بیاد ده تا مشکل داره و بچه زجر میکشه و خیلی اذیت میشه و هرروزم آب شدن خودتو جلوش میبینی.بابت این تجربه ی بد متاسفم و ناراحتم عزیزم.اما عاقلانه ترین کار همینه. اونایی هم که گفتن نمیدونم بچه فلانی و بهمانی دکتر بهشون گفته که ناقصه اما سالم بدنیا اومد کلا استثنا هست شاید 1در100این اتفاق بیفته.زودتر از این عذاب راحتش کن چون به چشمهای خودم کسای زیادی رو دیدم که بچه هاشون چقدر اذیته و همینطور خود پدر و مادر🙏خدا بهت صبر بده و انشاالله بزودی طعم مادر شدن رو بچشی هممون خواستار یه بچه در اولویت سالم هستیم در واقع🙏❤️موفق باشی🌹

خدایا من به امید تو دستمو بلند کردم🤲 😍ناامیدم نکن دستمو خالی برنگردون❤️🤲
2728

ی سوال

من میگم بچه ای که بیماری شدید داره و ناتوان و معلوله و بعد تولد مسلما باید درد بکشه زجر بکشه قبل تولد قبل اینکه بفهمه درد چیه عذاب چیه از بین ببریم

شما میگی این بچه دنیا بیاد و هر روز عذاب بکشه هر روز زجر بکشه درد بکشه و پدر و مادر باهاش هر لحظه بمیرن تا کم کم این بچه ذره ذره جونش گرفته شه با عذاب و بمیره 

خدایی بدون تعصب کدوم انسانی تره؟کدوم با وجدان بشر سازگارتره؟

فازتون چیه؟😑

اعصابم خورد شد از بعضی نظرات

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
نکنننننننننننننننن هرچی هست نکننننننن نکن

عزیزم چرا نکنه؟ میگه بچه مخچه و نداره و یه چن تا عیبه دیگ! بدنیا بیارتش تا زجر بکشه مث من؟ 🙂 مامانم بخاطرم 6 ماه خونریزی کرد دکتر میگفت سقطش کن مامانم نکرده آخرش 6 ماهه دنیا اومدم ( خودشم داشت بخاطرم جونش از دست می‌داد هم کم خون شد هم کلی مشکل دار شد) جفتم بجا اینکه عقب باشه جلو افتاده نزاشته رشد کنم کلی آسیب دیدم تو ان ای سیو.... اگه من مُرده بودم تو شکم مامانم اگ همون موقع که میدید خونریزی داره خون از پاهاش فواره میزه میدونه ی بچه 6 ماهه ناقص بدنیا میاد ان ای سیو هم عین رحم مادر نیس هر جفت نوزاد توش بخابه بازم نمیتونه جوری رشد کنه که تو شکم مادرش رشد میکنه! اسي بچشو بدنیا بیاره تا مث من زجر بکشه؟ عجب بابا عجب! من هنوزم که هنوزه تاوان 6 ماهه دنیا اومدنمو میدم 🙂

‏من دیگه نمیدونم چی درست و چی غلطه؛ شانسی دارم ادامه میدم زندگیمو😐
راستش منم شدیدا معتقدم ولی یکی از نزدیک میشناسم که باورت نمیشه بچه معلول دعوت میکردن خونشون هی معلول ...

انشالله گلم

فقط به خدا توکل کن

دونفر دیدم بد تاوان دادند سالم سالم بودند ولی حتی فرصت جبرانم پیدا نکردند بدجور مردند 

من خودم هنوز منتظرم  الانم سپردم به خدا چون دونفر خیلی بدی در حقم کردند فقط میخوام با چشم ببینم عین همونی که سرم درآورند سرشون، بیاد نه بیشتر نه کمتر😔

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
صرف این که یه عده ای مخالف دینن باعث میشه که خیلی راحت انسانیت رو زیر پا بگزارن و راهنمایی های اشتبا ...

شما هروقت این اتفاق برات افتاد نکشش بذار دنیا بیاد خودش بمیره. الانم بیشتر از این با حرفات دل اسی رو نسوزون

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
2740

خیلی سخته درسته ولی بسپارش دست همون که بهت داده ان شا الله که بهت صبر بده

در پس هرچیزی در عالم حکمتی نهفته اس گاهی ممکنه ما در لحظه غصه بخوریم ولی بعد ها خدا کاری میکنه که امروزت یادت بره ان شا الله حال دلت زودی خوب بشه و بچه سالم هم نصیبت بشه

غلط کردن بدبختا همش چرته  سر بچه منم هزارتا بدبختی بهش گفتن ولی خدا رو شکر بچم سالم بود همش چر ...

منم الان باردارم. گفتن 99درصد سالمه و یک درصد احتمال سندرومه...خندم گرفت بهشون..بهشون گفتم باشه..... تجارت جدید دکترا اینجوری شده بهت میگن بچت مشکل داره که هر بری خرج کنی الکی پول بزاری تو حلقشون... خدا از همچین دکترایی نگذره الهی....

مادر دو کودک 🐦🐦

ناراحت نباش پسرت میره بهشت لباس هارو نگهدار برا نی نی بعدی.منم ۳۹ هفته پسرم مرده به دنیا اومد ۶ ماه بعد دوباره باردار شدم دخترم و بعد دخترم دوماهش بود پسرم بباردار شدم خدا بزرگ ناراحت نباش

برا سلامتی امام زمان و خانواده ام و خودم صلوات میفرستی😍😘
دوست من،من اصلا کاری به بحث تاپیک ندارم ولی دستگاههای موجود اونقدرم که شما میگی معتبر و امکان اشتباه ...

میدونی جریان چیه بزار خودم بهت بگم من سونو میرفتم ۸۵ چند جا رفتم بچه فوت شده ولی دستگاه قدیمی بود ولی برای تاییدیه فوت فرستادن جاهای معتبر .یعنی ببین چند روز پیش رفتم تمام عکس سونو و هزینه هاش موجوده رفتم بگه فقط زنده است یا نه.اینقدر این دستگاه مجهز بود .سونو قبلی ها اصلا نمیشد توش حاملگی دید در حد نقطه ولی این جدیده رفتم اینقدر واضح درشت و مشخص بود و قشنگ داد مبزد پیشرفته است مانیتور داشت رو به من قشنگ سونو میکرد از هر زاویه میرفت خودم میدیدم درون بدن خودمو.مثلا ما سی تی اسکن های دقیقی داریم سال های قبل که سونو بیست هزار بود فقط یک سی تی یک ملیون و خورده فکر کن اون زمان از مراجعان بودن تو تهران رفته بودن ده ملیون تومن.من این یک ملیونه رفتم با داروهاش هنگام سی تی شد یک و دویست خورده .حتی درون رگ هات هم بررسی میشد ولی بدون برای تاییدیه سقط باید جای خوب بری .اینطورام نیست فرت بگن بفرما بیا برو بیمارستان راحت سقط کن.اینایی که میبینی یک مرحله گفتن امکان مشکل باید چند جا برن توسط مراکز خاصی تایید میشن.اینا نرفتن که تایید بشه بگن سالمه خطا بوده .بچه ب دنیا اومده سالمه دیگه نمیان بگن ما رفتیم جای ارزون دستگاه قدیمی یکبار رفتیم قشنگ غلیظ میکنن بگن خدا مارو دوست داشت معجزه دیدیم.میبینی خب بعضیا میگن تا به دنیا اومدن نفهمیدن ۳ تا بچه است.والا برای اون بچم میرفتم بهداشت تو اونجا جای درپیت بود با یک وسیله مثل شیپور صدای قلب بچه رو تشخیص میدادن به خدا فرار کردم دیگه اون بهداشت نرفتم.

ی سوال من میگم بچه ای که بیماری شدید داره و ناتوان و معلوله و بعد تولد مسلما باید درد بکشه زجر بکشه ...

منم بعضیاشون میگن از لحاظ شرعییییی نباید سقط کنی لااقل بزاری بدنیا بیاد و بعدا خودش میمیره! کلا هنگ کردم با این حرفا آخه؟!! میخای انسانیت به خرج بدی و توصیه هاتو انسانی به کار ببری باید عاقلانه فکر کنی

خدایا من به امید تو دستمو بلند کردم🤲 😍ناامیدم نکن دستمو خالی برنگردون❤️🤲

یه همسایه داشتیم یه پسر سی و خورده ای ساله بود مخچه ش مادرزادی مشکل داشت انقد دلم براش میسوخت همه جاش مشکل داشت بیناییش خیلی کم بود خوب راه نمیرفت ذهنش خوب کار نمیکرد اصن یه انسان کامل نبود ولی حتی مادرشم دیگه نگهش نمیداشت تنهایی زندگی میکرد بابام یه وقتایی میرفت کمکش.. دوسال همسایمون بود بنده خدا چندبار عمل کرد هی بدتر شد اخرشم فوت شد😭 چقدم غریبانه مرد

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ت رو تغییر میدن